درجه بندی سنی Rainbow Six Siege توسط ESRB اعلام شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۴

امروز ESRB درجه بندی سنی بازی Rainbow Six Siege را اعلام نمود. برای مشاهده این عدد و دلیل دریافت این عدد از سوی ESRB به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

ESRB اعلام نمود که درجه بندی سنی این بازی M یا +17 است. یعنی برای افراد 17 سال و 17 سال به بالا. به دلیل: خون، زبان تند و تیز، فحاشی و استفاده از کلمات ناپسند و خشونت.

شما می‌توانید دلیل کامل این عدد را از زبان خود ESRB در زیر ببینید:

Rainbow Six Siege یک بازی شوتر اول شخص است که شما را در نقش عضوی از یک گروه ضد تروریسم قرار داده که در آن باید گروگان‌ها را نجات دهید، بمب خنثی کنید و کار‌های دیگری انجام دهید. شخصیت‌های بازی از اسلحه، مواد منفجره و… استفاده می‌کنند که خشونت‌آمیز است. 

نبرد‌ها می‌توانند دیوانه وار باشند و صدای گریه، مواد منفجره و صدای سلاح‌ها که واقعی به نظر می‌آیند در آنها به گوش می‌رسد. همچنین خون نیز در بازی وجود دارد. لازم به ذکر است که در کات سین‌های بازی مواردی همچون خشونت، مواد مخدر بر روی میز‌ها و همچنین فحش‌های رکیک و ناپسند نیز دیده می‌شود. 

البته گیمر‌های ایرانی نیز چه 20 ساله و چه بچه سال، توجهی به اینگونه اعداد نمی‌کنند و به راحتی و حتی با موافقت والدین خود، این بازی‌ها را خریداری کرده و تجربه می‌کنند که این موضوع بسیار بد است. در سایر کشور‌ها، توجه ویژه‌ای به اینگونه نقد‌ها می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید