تریلر سینماتیک Halo 5: Guardians فوق العاده به نظر می‌رسد

۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۸

همانطور که دیروز طی یک خبر در رابطه با انتشار یک تریلر سینماتیک از عنوان مورد انتظار Halo 5: Guardians در ۱ام سپتامبر خبر دادیم، امروز مایکروسافت یک ویدئو سینماتیک و فوق العاده را بر روی کانال یوتیوب BuzzFeedPop قرار دارد.

تریلر به صورت Opening Cinematic اکران شده است; تا جایی که در بعضی از بخش های ویدئو صحنه هایی از گیم‌پلی بازی هم مشاهده می‌شود. البته این تریلر بیشتر بر روی داستان و کات‌سین های بازی تمرکز دارد و به عنوان مثال در بخشی از ویدئو Spartan Locke و تیمش را مشاهده می‌کنیم که در حال فرار از چیزی هولناک هستند!

بیشتر از این شما را منتظر نمی‌گذارم. در ادامه می‌توانید این تریلر را در سه کیفیت مختلف دریافت کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

پخش آنلاین:

[jwplayer mediaid=”262841″]

Halo 5: Guardians در ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ بر روی Xbox One منتشر خواهد شد. Halo 5 با بیش از ۲۰ نقشه مولتی پلیر منتشر خواهد شد و تا ژوئن ۲۰۱۶، پانزده نقشه رایگان دیگر در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. همچنین اعلام شده است که مراحل بخش تک نفره به صورت co-op چهارنفره هم قابل بازی هستند (همان چیزی که در تریلر E3 2015 مشاهده کردید). همچنین در این بخش (داستانی) می‌توانید به همراهان خود دستور انجام کار های متفاوتی را بدهید. هنوز اطلاعات کاملی از بخش داستانی بازی در دسترس نیست اما آنطور که به نظر می‌رسد که در این بخش شما کنترل دو شخصیت The Master Chief و Spartan Locke را به دست خواهید گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید