لیست نمرات بازی Mad Max منتشر شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷

بالاخره انتظارها به پایان رسید و امروز بازی پرطرفدار و پر مخاطب Mad Max برای تمام طرفداران در دسترس قرار گرفت. به دنبال این انتشار، نقد و بررسی های این بازی هم توسط برخی از منتقدان بر روی وبسایت ها قرار گرفت.

آنطور که از نقد و بررسی ها مشخص و گویا است این عنوان به مزاج برخی از منتقدان خوش نیامده و نمرات خوبی را کسب نکرده است. تا جایی که نمره کامل (۱۰۰) در میان نقد و بررسی های بازی مشاهده نمی‌شود! این عنوان موفق به کسب امتیاز ۹۰ از وبسایت Gamer.no شده است و بالاترین امتیاز بازی در حال حاضر همین مقدار می‌باشد. به‌مانند همیشه پایین‌ترین نمره هم متعلق به سایت Polygon می‌باشد. این وبسایت امتیاز ۵۰ از ۱۰۰ را به بازی نسبت داده است. میانگین نمرات ثبت شده در وبسایت Metacritic از ۸ نقد منتشر شده امتیاز ۷۳ (زرد) می‌باشد.

در ادامه می‌توانید لیست کامل نمرات را دریافت کنید:

Gamer.no: 9/10

Hobby Consolas: 9/10

IGN: 8.4/10

IGN Spain: 8.1/10

GamesRadar+: 8/10

The Games Cabin: 7.6/10

God is a Geek: 7.5/10

Game Informer: 7.5/10

ReadersGambit: 7.5/10

ThisGenGaming: 6.5/10

GameSpot: 6/10

سیستم مبارزات Mad Max چیز جالبی برای لذت بردن ندارد و فعالیت های تکراری مانند جستجو مکان های متروکه و حمله به اردوگاه های دشمن به سرعت خسته کننده می‌شوند. Mad Max می‌تواند تجربه های بزرگی را برای شما به ارمغان داشته باشد اما برای یک بازی در سبک بقا ضعیف کار شده است.

Polygon: 5/10

میانگین نمرات:

عنوان Mad Max که از فیلمی با همین نام ساخته شده است، در سبک سوم شخص و جهان آزاد در دنیایی آخرالزمانی روایت می‌شود و هم اکنون برای پلتفرم های PC ،PS4 و Xbox One در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید