David Luiz، مدافع تیم PSG درباره COD: BO 3 نظر می‌دهد!

۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۴

بتای بازی پرطرفدار Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شد و بسیاری از بازیبازان کل دنیا آن را تجربه کردند. در این بین، افراد مشهور نیز دیده می‌شوند؛ برای مثال David Luiz، مدافع میانی تیم فرانسوی PSG که درباره این بتا اظهار نظر کرده است. با گیمفا همراه باشید. 

David Luiz اعلام نمود که از پیشرفت‌های گرافیکی و گیم پلی غافلگیر شده است؛ اما طرفدار بخش زامبی نیست. او ادامه داد که به عنوان یک فوتبالیست، زمان زیادی برای بازی کردن ندارد ولی هر وقت زمان آزادی دارد، به انجام بازی‌هایی همچون Call of Duty می‌پردازد. البته نه به تنهایی؛ بلکه با هم تیمی‌های خود.

همچنین تا به حال تیم PSG چند بار برای انجام مسابقات Call of Duty دعوت شده است. به نظر می‌رسد کل این تیم در Call of Duty حرفه‌ای هستند.  

David Luiz ذکر کرد که علاقه ویژه‌ای به اسنایپر و کمپ کردن دارد! او گفت که کمپر بودن در Call of Duty: Black Ops 3 بسیار سخت شده است. با توجه به نظر کاربران نیز این موضوع تصدیق می‌شود. سرعت بازی و حرکات بالا رفته و در نتیجه نمی‌توان با یک اسنایپر بر روی هدف تمرکز کرد.

لازم به ذکر است که بازی Call of Duty: Black Ops 3 در تاریخ 6 نوامبر سال جاری (معادل با 15 آبان سال جاری) برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید