اولین نمره عنوان Mad Max منتشر شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۳:۰۶

بالاخره پس از مدتی تاخیر، اولین نمره جدیدترین عنوان استودیو Avalanche یعنی Mad Max منتشر شد. با وجود اینکه برای قضاوت نهایی بسیار زود می باشد و بایستی تا انتشار نقدهای دیگر بازی صبر کرد، اولین نقد این عنوان که توسط وبسایت readers gambit منتشر شده است، نوید یک بازی متوسط را می دهد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

وبسایت readers gambit، برای نقد این عنوان از نسخه Xbox One بازی که در تعطیلات رسمی کشور انگلستان منتشر شده است، استفاده کرده و نمره 7.5 از 10 را به این عنوان نسبت داده است. طبق گفته این وبسایت، نسخه‌ای که بازی بر اساس آن نقد شده است، دارای آخرین بروزرسان بازی بوده و به نسخه نهایی بسیار نزدیک می باشد.
منتقد سایت readers gambit مبارزات درخشان و طراحی فوق العاده کاراکترها را از نکات مثبت بازی خوانده و افت فریم شدید، محیط کسل کننده و ماموریت های تکراری را از نکات منفی بازی برشمرده است:

عنوان Mad Max یک بازی بد نیست، اما یک بازی خوب هم نیست. ناشر بازی زمان مناسبی را برای عرضه این عنوان انتخاب نکرده است و Mad Max احتمالا در سایه Metal Gear Solid 5 باقی خواهند ماند. Mad Max می تواند ساعاتی سرشار از سرگرمی را برای طرفداران واقعی سری به همراه داشته باشد. به شخصه از تجربه عنوان Mad Max لذت بردم اما پس از مدتی از محیط کسل کننده و ماموریت های تکراری بازی خسته شدم. استودیو Avalanche موفق به خلق یک wasteland درخشان شده است تا بتوانید به گشت و گذار در آن بپردازید. اما همان طور که از نام محیط بازی پیداست، wasteland عاری از هرگونه منظره شگفت انگیز و متنوع می باشد و تنها چیزی که در این محیط پیدا می کنید، ماشین های خراب شده‌ای است که برای تزئین، در محیط قرار گرفته اند.

Mad Max تا ساعاتی دیگر برای پلتفرم های PS4، PC و Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید