حجم نسخه Xbox One عنوان Transformers Devastation مشخص شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۷

به تازگی حجم مورد نیاز برای نصب عنوان Transformers Devastation مشخص شده است و خوشبختانه این عنوان در مقایسه با سایر بازی ها از حجم نسبتا پایینی برخوردار است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

سایت رسمی Xbox اطلاعاتی را درباره حجم عنوان Transformers Devastation منتشر کرده است. بر اساس این اطلاعات، برای تجربه این عنوان در کنسول نسل هشتمی Xbox One به 11.4 گیگابایت فضای خالی نیاز خواهید داشت. 11.4 گیگابایت حجم نسبتا کمی برای یک عنوان نسل هشتمی به نظر می رسد. البته باید این نکته را در نظر بگیرید که این بازی از یک گرافیک cel-shade و دو بعدی برخوردار است و بازی های دو بعدی در مقایسه با عناوین سه بعدی از حجم پایین تری برخوردار هستند. همچنین، این عنوان از دنیای وسیعی برخوردار نمی باشد.

این حجم برای کاربران کنسول های نسل هشتمی مناسب است. در واقع، هارد 500 گیگابایتی کنسول های نسل هشتمی در ابتدا بسیار مناسب به نظر می رسید اما همانطور که اطلاع دارید، اکثر بازی های این نسل حجم بالایی دارند و بروز رسانی ها و بهینه ساز ها نیز فضای زیادی را اشغال خواهند کرد.

عنوان Transformers Devastation قرار است در تاریخ 6 اکتبر 2015 (سه شنبه، ۱۴ مهر ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PlayStation 4 ،PlayStation 3 ،Xbox One ،Xbox 360 و PC منتشر شود. این بازی توسط استودیو PlatinumGames ساخته شده است. همچنین، فضای این عنوان مشابه با انیمیشن های دهه 80 می باشد و این نکته از اهمیت زیادی برای طرفداران قدیمی سری برخوردار است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید