نقشه Nuketown پاداش پیش خرید عنوان Call of Duty: Black Ops III خواهد بود

۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۰

همانطور که پیشتر اعلام کردیم، نقشه پرطرفدار Nuketown در عنوان Call of Duty: Black Ops III نیز حضور خواهد داشت. کمپانی Activision امروز به شکل رسمی اعلام کرد که این نقشه، پاداش پیش خرید نسخه های PS4, Xbox One و PC عنوان Call of Duty: Black Ops III خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

این نقشه که اکنون، Nuk3town نام دارد، برای اولین بار در عنوان Call of Duty: Black Ops قرار داشت. اکتیویژن ادعا می کند که تغییرات فراوانی را در این نقشه ایجاد کرده است تا آن را با فضای سریع و پر هیجان بازی Call of Duty: Black Ops III هماهنگ سازد. همچنین، این نقشه به عنوان یکی از کوچک ترین نقشه های سری Call of Duty شناخته می شود. Activision در این رابطه بیان کرده است:

نقشه Nuketown که از محبوبیت بالایی در میان طرفداران برخوردار است در نسخه های PS4, Xbox One و PC بازی حضور خواهد داشت. این نقشه کاملا از نو طراحی شده است تا با ویژگی های عنوان جدید استودیو Treyarch تداخلی نداشته باشد. بازیکنان می توانند در نقشه پر هیجان Nuk3town که در سال 2065 میلادی قرار دارد، مبارزه نمایند. بازیکنان قادر هستند که این نقشه بهبود یافته را تجربه نمایند. افرادی که عنوان Call of Duty: Black Ops III را پیش خرید نمایند، نقشه Nuketown را به عنوان پاداش پیش خرید دریافت خواهند کرد. این نقشه در نسخه های PS4, Xbox One و PC وجود خواهد داشت و طرفداران می توانند آن را از طریق کد موجود در جعبه باری دانلود نمایند.

عنوان Call of Duty: Black Ops III قرار است در تاریخ 6 نوامبر (جمعه، ۱۵ آبان ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 و PC منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید