لیست پرفروش‌ترین‌ های این هفته Steam مشخص شد| Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در جایگاه نخست

۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۲

به تازگی آمار رسمی فروش بازی‌ها در شبکه‌ی استیم منتشر شده است. این آمار نشان دهنده 10 بازی پر فروش در شبکه‌‌ی استیم می‌باشد. همچنین این لیست آمار را از تاریخ 23 تا 29 اوت نشان می‌دهد. بر اساس این لیست، عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در جایگاه نخست قرار گرفته است. نکته‌ی جالب اینجاست که این بازی هنوز عرضه نشده است. برای مشاهده کامل پر فروش ترین بازی‌ها در شبکه‌ی استیم، با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain به دنبال موفقیت های دیگرش توانسته است که قبل از عرضه رسمی خود، پر فروش ترین بازی استیم در هفته‌ی گذشته شود. در واقع پیش‌خرید های زیاد بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain باعث دستیابی این بازی به رتبه‌ی نخست پر فروش‌ترین بازی‌های هفته در استیم شده است. این آمار خیره کننده Metal Gear Solid V: The Phantom Pain پس از عرضه شدن بازی هم می‌تواند ادامه داشته باشد. همچنین این بازی به احتمال زیاد در هفته‌ی عرضه خود می‌تواند پر فروش‌ترین بازی ژاپن و انگلستان نیز بشود.

پس از Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، بازی Counter-Strike: Global Offensive در مکان دوم قرار گرفته است. در رتبه‌ی بعدی به ترتیب بازی های Rocket League، Grand Theft Auto V و Ark: Survival Evolved قرار دارند.

Steam Controller هم با وجود پیش‌‎خرید های زیاد توانسته است در جایگاه 10 قرار گیرد.

شما می‌توانید در پایین لیست 10 محصول پرفروش هفته‌ی گذشته استیم را مشاهده کنید:

  1. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  2. Counter-Strike: Global Offensive
  3. Rocket League
  4. Grand Theft Auto V
  5. Ark: Survival Evolved
  6. Pillars of Eternity
  7. H1Z1
  8. Payday 2
  9. Call of Duty: Black of Ops III
  10. Steam Controller
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید