با 4 دقیقه از گیم‌پلی عنوان Final Fantasy 15 همراه ما باشید | لذت رانندگی به همراه دوستان

۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۷

به تازگی Square Enix تریلر جدیدی را از عنوان Final Fantasy 15 به همراه دو تصویر از بازی منتشر کرده که دربردارنده 4 دقیقه از گیم‌پلی این عنوان است. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

چه چیزی از پیمودن جاده ها با اتومبیل به همراه دوستان در هوایی تابستانی لذت بخش‌ تر است؟! سازندگان عنوان Final Fantasy 15 نیز، همین سوال را از شما دارند! Square Enix در طول برگزاری نمایشگاه Pax Parime 2015 با انتشار تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی، مکانیزم رانندگی را در این عنوان نشان داده است. در این تریلر شاهد هیچگونه درگیری و مبارزه‌ای نیستیم، اما رانندگی کردن در این بازی لذت بخش جلوه می‌نماید. قبل از هر چیز دیگری، گرافیک بازی خودنمایی می‌کند؛ فیزیک شگفت انگیز حرکت موی سر کاراکتر ها در باد، تحسین برانگیز است. حالت ها و زاویه های مختلفی برای رانندگی مانند “Joyride” و “Driver” در بازی وجود دارند که شما می‌توانید از آن ها بهره ببرید. همچنین سیستم پارک کردن اتومبیل و سرک کشیدن به اطراف، نشستن شخصیت ها بر روی لبه در خودرو و حرکات آن ها به نوبه خود جالب به نظر می‌رسند. اکنون شما را به دیدن این تریلر زیبا دعوت می‌کنم:

پخش آنلاین:

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

لازم به ذکر است که همراه با این تریلر، دو تصویر زیبا نیز از محیط بازی منتشر شده که ضمن نشان دادن گرافیک چشم نواز Final Fantasy 15، نمایان‌گر لذت رانندگی دوستانه در طول خط ساحلی و گذراندن اوقات در کنار یک فانوس دریایی است که به طرز غیر قابل انکاری، شبیه به جریان زندگی در جهان واقعی است:

Final Fantasy 15 در تاریخ نامعلومی در سال 2016 برای کنسول های نسل هشتمی PlayStation 4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید