تاریخ عرضه بازی Dynasty Warriors 8: Empires برای کنسول PS Vita در ژاپن مشخص شد

۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۶

چندی پیش به صورت رسمی اعلام شد که بازی Dynasty Warriors 8: Empires برای کنسول دستی PS Vita هم عرضه خواهد شد. اکنون شرکت Koei Tecmo تاریخ عرضه این بازی برای کنسول PS Vita در کشور ژاپن را اعلام کرده است. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

با توجه به گفته‌های شرکت Koei Tecmo، بازی Dynasty Warriors 8: Empires در تاریخ 26 نوامبر 2015 (برابر با 5 آذر 94) برای کنسول PS Vita در کشور ژاپن منتشر خواهد شد. بازی Dynasty Warriors 8: Empires در خرده فروشی‌ها با قیمت 5,800 ین و به صورت دیجیتالی با قیمت 5,143 در دسترس خواهد بود. اولین نسخه‌های بازی شامل یک کد دانلود ابزار ویرایش برای شخصیت های Guo Jia ،Guan Yinping، Cat Masamune Date و Tenko خواهد بود.

نسخه کنسول دستی PS Vita بازی Dynasty Warriors 8: Empires از ویژگی‌هایی نظیر صفحه‌ی لمسی کنسول، حالت جدید برای بخش co-op و قابلیت cross-save و cross-play با نسخه‌های PlayStation 4 و PlayStation 3 پشتیبانی خواهد کرد. همچنین این نسخه تمامی بسته‌های الحاقی و محتوای قابل دانلود بازی که برای کنسول‌ها عرضه شده است را هم در خود جای داده است.

بازی Dynasty Warriors 8: Empires در تاریخ 26 نوامبر 2015 (برابر با 5 آذر 94) برای کنسول PS Vita در کشور ژاپن منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید