امروز منتظر انتشار تریلر جدیدی از عنوان Halo 5 باشید

۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۸

به نظر می‌رسد که بزودی شاهد بوجود آمدن هیجان عظیمی با مرکزیت نام Halo 5 باشیم؛ چراکه بر اساس چند تویت رسمی، امروز تیزری جدید و هیجان انگیز از عنوان مورد انتظار Halo 5: Guardians منتشر خواهد شد. برای جزئیات بیش‌تر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

ما در اینجا ۳ عدد تویت رسمی از سوی سازندگان Halo 5 داریم که در هر سه آن ها به یک تاریخ مشترک؛ یعنی ۳۱ اوت (امروز) اشاره شده است. همچنین در همه آن ها تصاویر متحرکی وجود دارد که به ترتیب، قطعاتی از یک ویدیو  مربوط به Agent Locke Helmet و پرش وی از ارتفاع یک سفینه هستند:

در تاریخ ۳۱ اوت منتشر خواهد شد: pic.twitter.com/v1En2ldjXp

— Halo (@Halo) August 30, 2015

تویت دوم:

فقط ۲ ماه به انتشار #Halo5 باقی مانده است! در ۲۴ ساعت آینده “تیزری از خلاصه یک مأموریت” منتشر خواهد شد. این لینک را زود به زود چک کنید: http://t.co/uchuXryIJx

pic.twitter.com/cGXV3MNvfX

— Xbox (@Xbox) August 31, 2015

تویت سوم:

منتظر ۳۱ اوت باشید! pic.twitter.com/JSEKJL4e7H

— Larry Hryb (@majornelson) August 31, 2015

در تویت دوم؛ به ” خلاصه‌ای از یک مأموریت” اشاره شده است که به احتمال زیاد، مضمون تیزر درباره ماجرای Agent Locke Helmet و دلایل وی برای تعقیب و شکار Master Chief خواهد بود. حال اگر این فرض صحت داشته باشد، پس نباید انتظار چیز جدیدی در این تریلر داستانی باشیم؛ چراکه در قسمت های مختلف پیش درآمد “Hunt the Truth” به قدر کافی به این مبحث پراداخته شده است. البته شاید هم ماجرایی متفاوت و جدید را شاهد باشیم. برای اطلاعات بیش تر و مشاهده این تیزر، با گیمفا همراه باشید.

عنوان مورد انتظار Halo 5: Guardians که توسط استودیوی ۳۴۳ Industries در دست ساخت است، روایتگر یکی از پر غرورترین و با صلابت‌ترین داستان های دنیای Halo است و حرف های فراوانی برای گفتن دارد! این بازی در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ میلادی (۵ آبان ماه) به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید