با این تصاویر منحصر بفرد از باندل Metal Gear Solid V کنسول PS4 همراه ما باشید | زیبایی به معنای واقعی!

۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۱:۳۸

به نظر می‌رسد که هر چیزی نام Metal Gear Solid را به همراه خود داشته باشد، زیبا جلوه می‌نماید! به تازگی تصاویری چشم نوازی از باندل محدود Metal Gear Solid V: The Phantom Pain که در انحصار کنسول PlayStation 4 می‌باشد، منتشر شده که نشان از خلاقیت و نوآوری طراحان این طرح دارد! با ما در ادامه خبر همراه باشید.

پس از انتشار نمرات شگفت انگیز عنوان مورد انتظار Metal Gear Solid V: The Phantom Pain که حتی لب سر سخت ترین منتقد ها را هم به تحسین گشود، همه به گونه ای منتظر عرضه بازی و تجربه شاهکار کوجیما هستیم. حال اگر منتظر انتشار باندل Limited Edition این عنوان بودید، برای شما تصاویری را از آن آماده کرده‌ایم که صبرتان را لبریز می‌کند! هرچند که این باندل در انحصار کشور های اروپایی و ژاپن است، اما این مهم ذره ای از علاقه طرفداران بازی و مخصوصا این باندل زیبا را کم نمی‌کند.

به تازگی یکی از کاربران انجمن NeoGAF (با نام کاربری Fox1304) تصاویری را از این باندل منتشر کرده که خود شخصا آن ها را به ثبت رسانده است. در این تصاویر؛ قرمز پررنگ کنسول PlayStation 4 و رنگ خاکستری DualShock 4 مزین به نشان Diamond Dogs خود نمایی می‌کنند. همچنین از جلد کتاب راهنمای بازی نیز، عکس هایی گرفته شده است و شاهد نگاهی اجمالی به آن هستیم. اگر امکان خرید باندل زیبای Metal Gear Solid V و یا مشاهده آن از نزدیک برای شما امکان پذیر نیست، پس حداقل از تصاویرش لذت ببرید:

باندل Metal Gear Solid V: The Phantom Pain که هفته گذشته با کاهش قیمت؛ از 364.99 پوند به 319.99 پوند رسید، هم اکنون قابل خرید است. همچنین شایان به ذکر است که بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در تاریخ ۱ سپتامبر (۱۰ شهریور) برای پلتفرم های PlayStation 4 ،PlayStation 3 ،Xbox One ،Xbox 360 و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید