با مقایسه تصویری بتای CoD: Black Ops 3 در کنسول های نسل هشتمی و پلتفرم PC همراه باشید | برتری با PC

۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۰

مدتی از انتشار نسخه بتا بازی Call of Duty: Black Ops III بر روی کنسول‌های نسل هشتمی PS4 و Xbox One در کنار پلتفرم PC می گذرد و افراد زیادی موفق شده اند پیش نگاهی به این قسمت از سری ندای وظیفه داشته باشند. حال سایت Dualshockers، اقدام به انجام یک مقایسه بین نسخه‌های نسل هشتمی و پلتفرم PC این بتا کرده است. برای مشاهده این مقایسه تصویری با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این سایت برای این مقایسه، از یک نقطه در نقشه بازی در دو کنسول (PS4 و Xbox One) و پلتفرم PC عکس گرفته است و سعی دارد تا عناصر گرافیکی این عنوان در نسخه بتا را به چالش بکشد آن هم به صورت جداگانه، در هر کنسول و صد البته در پلتفرم PC. خوب این را هم باید گفت که تصاویر تهیه شده از PC همگی با ابعاد 1920×1080 یعنی همان 1080p تهیه شده و تمام جزئیات گرافیکی موجود در آخرین سطح خود می‌باشد.

تصاویر انتشار یافته:

(برای دیدن تصاویر در اندازه واقعی برروی آن کلیک کنید)

PC

PS4

Xbox One

PC

PS4

Xbox One

PC

PS4

Xbox One

PC

PS4

Xbox One

PC

PS4

Xbox One

PC

PS4

Xbox One

PC

PS4

Xbox One

BlackOps3BetaXboxOne-7

PC

BlackOps3_Beta_PC-8

PS4

Call of Duty®: Black Ops III Multiplayer Beta_20150819032025

Xbox One

BlackOps3BetaXboxOne-8

اول از همه، باید به شما یادآوری کنیم که این نسخه بتا بازی است و بدون شک Treyarch تمام تلاش خود را می‌کند تا از نظر گرافیکی به محدودیت‌های این پلتفرم‌ها برسد. این مورد، مخصوصا درباره Xbox One صدق می‌کند که سازندگان مطمئنا می‌خواهند تا پایان ساخت بازی، نسخه مخصوص این کنسول را به حدکثر مقدار رزولوشن و سطح جزئیات خواهد رساند.

ابنطور که بنظر می‌رسد، نسخه PC این بتا لذت بیشتری را به چشم‌های بازیکنان می‌آورد. استفاده از بافت و تکسچرهای بهتر، کار برروی جزئیات ساختمان‌ها و اشیا، سایه‌زنی عالی و توجه بسیار برای زیبایی و فشردگی محیط، همه و همه دست به دست هم داده‌اند تا بتا این بازی در پلتفرم PC بسیار خوش درخشد.

البته باید گفت دو نسخه PS4 و Xbox One بازی نیز از رزولوشن و کیفیت بافت بسیار خوبی بهره‌مند هستند ولی، با کمی دفت بیشتر می‌توانید بفهمید که نسبت به نسخه PC از جزئیات کمتر یا حداقل، کیفیت کمتری برخوردار هستند. البته باید بگویم که این کیفیت کمتر، آنقدر نیست که با چشم انسان به راحتی قابل تشخیص باشد و باید واقعا دقت بیشتری به خرج داد.

در پایان شایان به ذکر است، که این نسخه اولین نسخه بازی یعنی بتای آن است و بدون شک تا پایان فرآیند ساخت بازی، شاهد کیفیتی بسیار بسیار بیشتر، در همه‌ی کنسول‌ها و پلتفرم مقصد این بازی خواهیم بود.

بازی Call of Duty: Black Ops III قرار است در تاریخ 6 نوامبر 2015 (15 آبان 1394) برای کنسول‌های نسل هشتمی و هفتمی، در کنار پلتفرم PC عرضه گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید