نسخه های نسل هفتمی عنوان Mortal Kombat X کنسل شدند

۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶

همانطور که می دانید، عرضه نسخه های نسل هفتمی عنوان زیبای Mortal Kombat X تا کنون دو بار با تاخیر مواجه شده است. به تازگی Warner به شکل رسمی اعلام کرده است که نسخه های Xbox 360 و PS3 این عنوان، کنسل شده اند. برای اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

بر طبق اطلاعات منتشر شده، کمپانی به این نتیجه رسیده است که با وجود تلاش فراوان آنها برای ساخت نسخه های Xbox 360 و PS3 بازی، نسخه های نسل هفتمی این عنوان مبارزه ای از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند و نمی توانند در سطح استاندارد های نسخه های نسل هشتمی ظاهر شوند. آنها بیان کردند:

متاسفانه نسخه های PS3 و Xbox 360 بازی، کیفیتی را که از یک بازی Mortal Kombat انتظار می رود، ندارند. ما از این بابت که نتوانستیم این نسخه ها را مطابق با برنامه ریزی های انجام شده منتشر کنیم از شما عذر خواهی می کنیم. اگر شما نسخه های نسل هفتمی عنوان Mortal Kombat X را پیش خرید کرده بودید، می توانید به خرده فروشی مورد نظر مراجعه نمایید و مبلغ پرداخت شده به طور کامل به شما بازگردانده خواهد شد.

نسخه های نسل هفتمی بازی Mortal Kombat X در ابتدا قرار بود همزمان با نسخه های PC ،PS4 و Xbox One و در ماه آوریل منتشر شوند. با این حال، انتشار این نسخه ها تا ماه ژوئن به تعویق افتاد و مدتی بعد اعلام شد که نسخه های PS3 و Xbox 360 این عنوان در فصل پاییز منتشر خواهند شد. در نهایت امروز این دو نسخه پرحاشیه کنسل شدند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید