سازندگان عنوان Dying Light از بازی جدید خود رونمایی کردند

۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۱

امروز استودیو Techland، سازنده عنوان محبوب Dying Light از بازی جدید خود با نام FIM Speedway Grand Prix 15 برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هشتم رونمایی کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این عنوان که در سبک شبیه سازی مسابقات FIM Speedway می باشد، توسط شعبه ورشو استودیو Techland مراحل ساخت خود را پشت سر گذاشته و شامل موتور های لایسنس شده توسط BSI Speedway می باشد.
همچنین بازی شامل مسابقه دهندگان معروفی مانند Nicki Pedersen، Jarosław Hampel، Tai Woffinden، Krzysztof Kasprzak، Greg Hancock و… می‌شود که در استادیوم های این فصل مانند Grand Prix و در سطوح مختلف به رقابت می پردازند.
از دیگر ویژگی های بازی می توان به گزارشگر پویا، مسابقات آنلاین با پشتیبانی بیش از چهار بازیکن، حالت موتور های خروشان، حالت سرعت باورنکردنی، مسابقات خطرناک در فاصله نزدیک و تشویق پویای جمعیت خواهد بود.
استودیو Techland در گذشته نیز اقدام به توسعه عناوین سبک ریسنیگ نموده است که از آن‌ها می توان به عناوین Speedway Championships، FIM Speedway Grand Prix و Xpand Rally اشاره کرد.
FIM Speedway Grand Prix 15 اولین عنوان ریسینگ این استودیو خواهد بود که در کنار PC، برای کنسول ها نیز منتشر خواهد شد. این بازی در سال 2015 میلادی برای پلتفرم های PS4 ،PC و Xbox one عرضه خواهد شد.
در پایان شما را به مشاهده تصاویر این عنوان دعوت می کنیم:

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید