نسخه آزمایشی عنوان Mighty No. 9 در ماه سپتامبر برای حامیان بازی منتشر خواهد شد

۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۹

اگر شما نیز از اشخاصی هستید که در وبسایت kickstarter از جدیدترین عنوان آقای Kenji Inafue، یعنی Mighty No. 9 حمایت کرده اید، حتما از تاخیر های پیاپی این عنوان عصبانی هستید. حال با توجه به شواهد موجود، قرار است استودیو Comcept سازنده این عنوان، اقدام به انتشار یک نسخه آزمایش در سه مرحله کرده و با این کار طرفداران بازی را کمی آرام کند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

امروز در جریان همایش PAX Prime، آقای Kenji Inafue این خبر را منتشر کرده و اعلام کرد این دمو ابتدا برای رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.
نسخه آزمایشی بازی نیز برای اشخاص مختلف متفاوت خواهد بود. به این صورت که هر شخصی که حمایت مالی بیشتری از این عنوان کرده باشد، محتوای بیشتری از این نسخه دریافت می کند.
حامیان این عنوان برای اطلاعات بیشتر می توانند به این صفحه مراجعه کنند.
در کنار این خبر، آقای Inafue تایید کرد که حامیان بازی طی هفته آینده کد استیم عنوان Mighty Gunvolt را به رایگان دریافت خواهند کرد و با این روش احتمال ساخت نسخه دوم Mighty Gunvolt را افزایش داد:

ممکن است شما عنوان Mighty Gunvolt 2 را در حالی تجربه کنید که نسخه اول این عنوان برای دیگر پلتفرم ها عرضه نشده باشد.

Mighty No. 9 در ابتدا قرار بود در ماه آپریل سال جاری منتشر شود. سپس استودیو Comcept عرضه بازی را به ماه سپتامبر موکول کرد و چندی پیش نیز بازی برای سومین بار تاخیر خورده و قرار است در سه ماهه اول سال 2016 میلادی منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید