XCOM 2 تاخیر خورد

6 شهریور 1394 - 22:07

با توجه به شواهد موجود، عنوان انحصاری رایانه های شخصی، یعنی XCOM 2 تا سال 2016 تاخیر خورده است. برای جزئیات بیشتر در مورد علت تاخیر و تاریخ انتشار جدید این عنوان، با ما همراه باشید.

امروز استودیو Firaxis Games، سازنده عنوان XCOM 2 که یکی از عناوین مورد انتظار سال 2015 می باشد، از تاخیر در انتشار این عنوان خبر داده و تاریخ انتشار بازی را به ماه فبریه سال 2016 میلادی موکول کرد.
این خبر از طریق وبسایت رسمی بازی XCOM 2 منتشر شد:

ما اهداف بلند پایه‌ای را برای ساخت نسخه جدید فرانچایز در نظر داریم و تمامی اعضای تیم ما سخت در تلاشند تا بهترین ادامه ممکن را برای نسخه Enemy Unknown به ارمغان آورند.

در ادامه استودیو Firaxis Games توضیحات بیشتری را پیرامون علت این تاخیر می گوید:

ما فقط به کمی زمان بیشتر برای رسیدن به این اهداف و ساخت بهترین عنوان ممکن نیاز داریم. ما می خواهیم در XCOM 2، گیم‌پلی عمیق‌تر، ارزش تکرار بیشتر و قابلیت های شخصی سازی بیشتر برای سربازانتان را به وجود آوریم. بنابراین این تاخیر می تواند به ما زمان بیشتری دهد تا به عهد خود وفا کنیم.

XCOM 2 برای عرضه در ماه نوامبر سال جاری برنامه ریزی شده بود که با تاخیر پیش آمده در تاریخ 5 فبریه سال 2016 میلادی مصادف با 12 بهمن سال 1394 شمسی، به طور انحصاری برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید