کد‌های بسته‌های الحاقی MGS V: TPP برای PS4 مشکل دارند

۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵

تبدیل شدن به بازی تحسین شده سال، گرفتن نمرات عالی از سایت‌هایی همچون GameSpot و IGN و تبدیل شدن به یکی از برترین بازی‌های سال کار هر بازی و هر کسی نیست؛ کاری که Metal Gear Solid V: The Phantom Pain توانست به خوبی انجام دهد. نسخه‌های زیادی از این بازی به فروش رسیدند؛ اما امروز مشخص شد که کد‌های بسته‌های الحاقی این بازی برای PS4 مشکل پیدا کرده‌اند که تقریبا اتفاق غیر منتظره‌ای بود. با ما همراه باشید. 

در نسخه Collector Edition این بازی، کد‌هایی برای دریافت بسته‌های الحاقی این بازی وجود داشتند و طبق گزارشات، این کد‌ها بر روی کنسول نسل هشتمی Sony یعنی PS4 ایراد دارند و درست عمل نمی‌کنند. در اصل هیچ کدی در کار نیست! مثل اینکه توسعه دهنده این بازی، فراموش کرده است که کد‌ها را در جعبه بازی قرار دهد؛ اما با استفاده از اطلاعات، می‌توان فهمید که چند خرده فروشی، این کد‌ها را به صورت عمده خریداری کرده و به سایت‌های فروشنده ارائه نداده‌اند؛ در این بین سایت‌های معروف و معتبر Amazon ،Best Buy و GameStop این موارد را گزارش نمودند.

این کد‌ها باید برای شما این موارد را به ارمغان بیاورند: Adam-Ska Special Revolver ،Silver Personal Ballistic Shield ،Wetland Cardboard Box ،Blue Urban Fatigues و Metal Gear Online XP Boost برای کسانی که نسخه روز اول را خریداری کرده‌اند.

همچینن چند مورد و کد دیگر نیز به سایت‌های فروشنده تحویل داده نشده‌اند که می‌توانید لیست کامل را از اینجا مشاهده نمایید.  

لازم به ذکر است که بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در تاریخ 1 سپتاجبر سال جاری (معادل با 10 شهریور سال جاری) برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One ،Xbox 360 ،PS3 و PC منتشر خواهد شد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید