فروش نسخه PC عنوان Rocket League از مرز یک میلیون نسخه گذشت

۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۲

بر اساس اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، به نظر می رسد که محبوبیت بالای عنوان جذاب Rocket League، تنها به کاربران کنسول PS4 محدود نمی شود. Psyonix اخیرا میزان فروش این عنوان را در فروشگاه Steam اعلام کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

Psyonix، استودیو سازنده عنوان زیبای Rocket League، اخیرا اطلاعاتی را درباره میزان فروش نسخه PC این عنوان منتشر کرده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده، فروش نسخه PC این عنوان، از مرز یک میلیون نسخه نیز عبور کرده است که آمار خوبی محسوب می شود.

سازندگان بازی، مدتی پیش اعلام کرده بودند که این عنوان در مجموع بر روی پلتفرم های PC و PS4 به میزان 5 میلیون بار دانلود شده است. البته این موضوع چندان عجیب نیست. همانطور که می دانید، عنوان Rocket League مدتی قبل برای کاربران سرویس Plus رایگان شده بود و این موضوع، نقش زیادی در گسترش محبوبیت آن ایفا کرد. در هر صورت این حقیقت را نمی توان انکار کرد که این عنوان موفق شده به فروش بالایی دست پیدا کند.

اگر علاقه داشتید که نسخه PC بازی را خریداری نمایید، اکنون زمان مناسبی است به این خاطر که این عنوان در فروشگاه استیم به مدت 48 ساعت با 10 درصد تخفیف فروخته خواهد شد. در انتها می توانید پیام سازندگان بازی را مشاهده نمایید:

فروش بازی در استیم به یک میلیون نسخه رسیده است. Rocket League در سال جاری برای SteamOS/Mac نیز منتشر خواهد شد. تا 48 ساعت آینده می توانید بازی را با 10 درصد تخفیف از فروشگاه استیم خریداری نمایید. 

— Rocket League (@RocketLeague) August 27, 2015

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید