Motion capture دو نفر از شخصیت های عنوان Uncharted 4 به پایان رسیده است

۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۴

فرایند توسعه عنوان مورد انتظار Uncharted 4: A Thief’s End وارد مراحل جدیدی شده است؛ چراکه به گفته آقای Neil Druckmann کار Motion capture دو تن از بازیگران که نقش (Victor Sullivan (Sully و  Elena را برعهده دارند به اتمام رسیده است. با ما همراه باشید.

آقای Neil Druckmann؛ کارگردان عنوان Uncharted 4: A Thief’s End در تویتر با انتشار تصاویری از خودش به همراه Richard McGonagle (در نقش Sully) و Emily Rose (در نقش Elena) خبر خوشحال کننده فرایند ظبط Motion capture این دو شخصیت کلیدی در بازی را اعلام نمود:

 

این تصاویری از پوشش Motion capture دو بازیگر Richard McGonagle و Emily Rose می‌باشد. نمی‌توانم برای نمایش چیزی که در ساختنش آن همه سخت تلاش کردید، صبر کنم! (خطاب به دو بازیگر) pic.twitter.com/3wcS5m2mtt

— Neil Druckmann (@Neil_Druckmann) August 20, 2015

Uncharted 4: A Thief’s End؛ ساخته استودیو محبوب ناتی‌داگ که روایتگر آخرین ماجراجویی Nathan Drake (و به طبع صداپیشه نام آشنا؛ Nolan North) است، در مارس 2016 (اسفند 1394) به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 عرضه خواهد شد. همچنین شایان به ذکر است مجموعه بازسازی شده Nathan Drake Collection که دربردارنده سه نسخه اول فرانچایز به صورت کامل است، در پاییز امسال منتشر خواهد شد تا قبل از بدرود گفتن Nathan Drake، یاد های گذشته اش را در قلبمان زنده کنیم!

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید