اولین تصویر از مایکل فاسبندر در فیلم Assassin’s Creed منتشر شد

۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۳

اولین تصویر از مایکل فاسبندر، که به دلیل حضورش در فیلم های Prometheus و X-Men: Days of Future Past شناخته شده است، با لباس های مخصوصش برای نقشش در فیلم Assassin’s Creed منتشر شد. وی در این فیلم در کنار Marion Cotillard ،Michael Kenneth William و Ariane Labed به ایفای نقش خواهد پرداخت. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا این تصویر را مشاهده بفرمایید.

این تصویر به وبسایت یاهو داده شده است و آقای مایکل فاسبندر را در نقش Callum Lynch نشان می‌دهد. Callum Lynch یک شخصیت از دنیای اساسین هاست که مخصوص فیلم طراحی و خلق شده است. لازم به ذکر است که اقتباس هالیوودی از سری بازی های معروف کمپانی یوبیسافت چندین شخصیت جدید همانند Ezio و Altair را به علاقه مندان این بازی معرفی خواهد کرد.

آن طور که در داستان بازی اشاره شده است Callum Lynch از نسل یک اساسین اسپانیایی به نام Aguilar از قرن پانزدهم می‌باشد و از طریق ژن هایش به خاطرات او دسترسی دارد.

برخلاف سری اصلی و Desmond Miles، شخصیت Lynch با مهارت هایی که از طریق حافظه Aguilar به وی اعطا شده است در زمان حال در مقابل شوالیه های تمپلار می‌ایستد و با آن ها مبارزه می‌کند.

این فیلم در تاریخ 21 دسامبر سال 2016 میلادی مصادف با 1 دی 1395 منتشر خواهد شد و فیلمبرداری آن در مالت، انگلستان و اسپانیا ادامه دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید