تریلر جدید بازی Dragon Quest Heroes منتشر شد | نگاهی عمیق تر به شخصیت های بازی

۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۹

تریلر جدید بازی Dragon Quest Heroes: The World Tree’s Woe and the Blight Below منتشر شده است. این تریلر به نمایش شخصیت ها و دنیای بازی می‌پردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده تریلر، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

شخصیت هایی که در تریلر زیر خواهید دید، از این قرارند: Royal Guard ،Luceus و Aurora به همراه شخصیت Alena از بازی Dragon Quest 4 و شخصیت Yangus از Dragon Quest 8.

کسانی که در همایش PAX Prime حضور یابند، خواهند توانست دموی این عنوان را در غرفه های شرکت Square Enix تجربه نمایند و هنگامی که مهمات آن ها در حال اتمام است، می‌توانند از یک Slime رایگان استفاده کنند.

بازی Dragon Quest Heroes قرار است در سیزدهم اکتبر امسال (مصادف با سه شنبه، 21 مهر 1394) در آمریکای شمالی و سپس در شانزدهم اکتبر در اروپا برای کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 عرضه شود.

شما را دعوت به مشاهده تریلر جدید بازی Dragon Quest Heroes: The World Tree’s Woe and the Blight Below می‌کنیم.

[jwplayer mediaid=”261695″]

دانلود تریلر با کیفیت 360p

بازی Dragon Quest Heroes توسط شرکت Omega Force ساخته و توسط شرکت Square Enix عرضه خواهد شد. این بازی در سبک اکشن نقش آفرینی و Hack & Slash قرار دارد و در تاریخ مذکور برای کنسول PlayStation 4 عرضه خواهد شد. این عنوان قبلاً برای کنسول PlayStation 3 عرضه شده و تنها دارای حالت تک نفره می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید