Rainbow Mika به فهرست شخصیت‌های بازی Street Fighter V اضافه شد

۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۹

همان‌طور که می‌دانید چندی پیش آقای Yoshinori Ono اعلام کرد که در نمایشگاه PAX Prime یک معرفی جدید خواهند داشت. اکنون مشخص شده است که این معرفی جدید، حضور شخصیت R. Mika در بازی می‌باشد. شخصیتی که مدت ها از این سری دور بود و اکنون می‌تواند با حضورش در نسخه‌ی جدید طرفداران را خشنود کند. برای جزییات بیشتر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

اکنون با اضافه شدن شخصیت R. Mika، تعداد شخصیت‌های بازی به 10 نفر رسیده است. این شخصیت ها شامل Ryu، Chun-Li، M. Bison، Birdie، Nash، Cammy، Ken، Necalli، Vega و Vega می‌باشند.

آقای Ono در خصوص معرفی این شخصیت اعلام کرد که در نهایت به آرزویش رسیده است. همچنین طرفداران بازی در نمایشگاه PAX Prime می‌توانند برای نخستین بار کنترل شخصیت R. Mika را در غرفه شرکت Capcom در دست بگیرند.

نکته‌ی جالب در مورد معرفی این شخصیت این است که ماه گذشته وب‌سایت Siliconera گزارش داد که 4 شخصیت Alex و Urien از بازی Street Fighter III و شخصیت های Karin و R. Mika از بازی Street Fighter Alpha 3 در نسخه‌ی پنجم حضور دارند. البته مشخص نیست که این گزارش کاملاً صحت داشته باشد یا خیر اما به هرحال اکنون یکی از این 4 شخصیت به صورت رسمی در بازی معرفی شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید