مدیرعامل Square Enix: این نسل نسخه های دیجیتالی بازی را به نسخه فیزیکی آن ها ترجیح می‌دهد

۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۶

نسخه جدید سری بازی های Hitman بحث بسیاری را میان مردم راه انداخته است که بازی های دیجیتالی بهتر هستند و یا بازی های فیزیکی، اما آقای Phil Rogers، مدیرعامل Square Enix غربی، اعتقاد دارد که هر دو نقش مهمی را در سری Hitman و در کل صنعت بازی های ویدیویی بر عهده دارند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا بیشتر با سخنان وی اشنا شویم.

وی گفت:

در تجربه Hitman بازی های جعبه ای بخش بسیار مهمی هستند و خرده فروشی ها نقش مهمی را بازی می‌کنند. ما در بعضی مراحل احساس می‌کنیم که مردم می‌خواهند که وقتی بازی بسته بندی شد نسخه فیزیکی آن را بخرند و این یکی از آن مسایلی است که ما به آن اعتقاد قوی داریم. ما دوست داریم در انتهای سال در این مورد صحبت کنیم. در مورد این که نسخه دیجیتال و فیزیک Hitman هماهنگی های لازم را داشته باشند و این هماهنگی و توازن نقش بسیار مهمی در موفقیت Hitman و کل صنعت بازیسازی خواهد داشت.

او همچنین به این موضوع اشاره کرد که این نسل نسخه دیجیتالی بازی ها را به نسخه فیزیکی آن ها ترجیح می‌دهد و دلیل آن را سریعتر دریافت کردن و آسان تر سفارش دادن بازی می‌داند.

تفاوت هایی میان مخاطبان نسخه دیجیتالی و نسخه فیزیکی بازی ها وجود دارند و قطعاً در این نسل انتخاب اول گیمران خرید نسخه دیجیتالی می‌باشد. نسخه دیجیتالی به صورت لحظه ای خریداری می‌شود، امن تر است، ذخیره شده است و راهی را پیش روی آن ها می‌گذارد تا بتوانند بازی ها را سریعتر دریافت کنند. این نسلی از بازی های رایانه ای می‌باشد که انتخاب اول گیمران بازی های دیجیتالی است و بازی های بسته بندی شده یک متمم خوب و عالی برای آن ها به حساب می‌آید.

عنوان Hitman در تاریخ 8 دسامبر مصادف با 17 آذر به صورت دیجیتالی منتشر شده و نسخه فیزیکی آن در سال 2016 برای اکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید