چیزی به نام باندل Star Wars برای Xbox One در کار نخواهد بود!

۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳

چندی پیش بود که در جریان گردهمایی D23 expo باندل جدیدی از عنوان Star Wars: Battlefront با طرح Darth Vader برای PlayStation 4 معرفی شد که با استقبال فراوان هوداران، عده زیادی نیز خواهان معرفی باندلی مشابه برای Xbox One شدند. اما اگر شما نیز منتظر تایید چنین چیزی بودید، پس باید شما را ناامید کنیم؛ چراکه این باندل در انحصار PlayStation 4 است! با ما همراه باشید.

کمپانی EA پس از اعلام عدم عرضه DualShock 4 با طرح باندل Darth Vader به صورت جداگانه، به تازگی در پاسخ به پرسش طرفداران کنسول Xbox One مبنی بر امکان عرضه باندل Darth Vader برای این کنسول، با صراحت اظهار کرده که چنین چیزی در کار نخواهد بود و این باندل در انحصار کامل PS4 است. یکی از مدیران کمپانی EA در پاسخ به چند سوال طرفداران اینگونه پاسخ داد:

• آیا نسخه ویژه ای از این باندل برای Xbox One در کار خواهد بود؟

انحصار باندل Star Wars: Battlefront تنها محدود به PlayStation 4 خواهد بود.

همچنین ایشان باری دیگر در پاسخ به امکان فروش دسته باندل Darth Vader به صورت جداگانه اینگونه پاسخ دادند:

• آیا شما دسته سفارشی مخصوص این باندل را به صورت جداگانه ارائه خواهید داد؟

در حال حاضر چنین چیزی را برای معرفی نداریم؛ اما اخبار و بروزرسانی ها را از طریق کانال ها و شبکه های Sony پیگیری کنید و گوش به زنگ باشید!

البته در این مورد به صورت قطعی صحبت نشده است و امکان عرضه دسته سفارشی سازی شده مخصوص باندل Darth Vader به صورت جداگانه وجود دارد. شایان به ذکر است که شما می‌توانید از طریق لینک بالا، سایر اطلاعات مربوط به این باندل را مطالعه نمایید. عنوان مورد انتظار Star Wars: Battlefront در تاریخ 17 نوامبر 2015 (26 آبان) برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید