عنوان Minecraft: Story Mode برای کنسول Wii U نیز منتشر خواهد شد

۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۲

همانطور که پیشتر اعلام کردیم، طرفداران عنوان Minecraft: Story Mode قادر خواهند بود که این بازی را در مراسم PAX امسال تجربه کنند. همچنین اخیرا مشخص شده است که استودیو Telltale قصد دارد عنوان Minecraft: Story Mode را برای کنسول Wii U نیز، منتشر نماید. برای اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

آقای Job Stauffer که یکی از کارکنان استودیو Telltale می باشد، اخیرا مصاحبه ای را با وبسایت معتبر The Verge انجام داده است. او در این مصاحبه اعلام کرد که این بازی برای کنسول نینتندو هم عرضه خواهد شد. آقای Job Stauffer بیان کرد:

یکی از اهداف ما این است که طرفداران دنیای Minecraft را افزایش دهیم و این عنوان را به افراد جدیدی معرفی کنیم.

عنوان Minecraft: Story Mode، داستان شخصیت Jesse و تعدادی از دوستانش را روایت می کند. این گروه موفق شده است که Ender Dragon را شکست دهد اما اکنون جهان بازی با یک تهدید جدی مواجه شده است. Jesse و دوستانش باید جلوی رخ دادن این موضوع را بگیرند و جهان را از نابودی نجات دهند. Telltale بیان کرده است که فضای این عنوان، به فیلم سینمایی Ghostbusters شباهت خواهد داشت.

به مانند دیگر آثار Telltale، تصمیمات بازیکنان در ادامه داستان تاثیر گذار خواهند بود. با این حال، مخاطبان این بازی افراد بزرگسال نیستند و نباید انتظار مشاهده مواردی که در عناوین The Walking Dead و Tales of the Borderlands وجود داشت را داشته باشید. بر طبق گفته های سازندگان، تصمیمات سخت و حساس همچنان در بازی حضور خواهند داشت.

تاریخ انتشار عنوان Minecraft: Story Mode هنوز مشخص نشده است. با این حال، انتظار می رود که این عنوان در سال جاری منتشر شود. Telltale پیشتر سری محبوب Walking Dead را نیز برای کنسول Wii U منتشر کرده بود. Minecraft: Story Mode قرار است علاوه بر کنسول Wii U برای تلفن های هوشمند و پلتفرم های Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3 و PC منتشر شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید