Minecraft: Story Mode در جشنواره PAX Prime 2015 قابل بازی خواهد بود

۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۲

مسلما Telltale Games با داستان های مرموزی که خلق می‌کند شهرت دارد و تا به امروز توانسته با انتشار عناوین موفقی همانند Game of Thrones ،Tales From the Borderlands و The Walking Dead این شهرت دو چندان کند. خوشبختانه این شرکت این بار عنوان Minecraft را هدف قرار داد و از دسامبر سال گذشته بر روی کار بر روی بخش داستانی این بازی مهیج و پرطرفدار است. پس از نمایش اولیه بازی، اینبار Telltale قصد دارد بازی را به جشنواره PAX Prime امسال بیاورد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب همراه با ما باشید.

با توجه به آخرین اطلاعات منتشر شده، بخش داستانی بازی به طور عمومی در نمایشگاه PAX Prime 2015 قابل بازی خواهد بود. همچنین ویدئویی از گیم‌پلی بازی در غرفه این شرکت در این جشنواره پخش خواهد شد.

بخش داستانی این بازی به صورت اپیزودیک منتشر می‌شود و قسمت اول آن در تاریخی نه چندان دور در دسترس قرار می‌گیرد. در بخش داستانی شما کنترل شخصیتی با نام Jesse را در تمام قسمت ها بر عهده خواهید گرفت و با او و گروهش در ماجراجویی های نفس گیری همراه می‌شوید. آن ها باید چیزی را که باعث رعب و وحشت شده است را کشف و برای نابودی آن تلاش کنند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید