Watch Dogs: Complete Edition بزودی برای Xbox One منتشر خواهد شد

۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۸
فروش بیشتر Watch Dogs نسبت به GTA 5 و FIFA 15 در استرالیا

امروز اعلام شد که Watch Dogs: Complete Edition بزودی برای Xbox One منتشر خواهد شد و حاوی تمام بسته‌های الحاقی منتشر شده برای این بازی و موارد بیشتر دیگر خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

اینطور که مشخص است Watch Dogs: Complete Edition برای PS4 و PC منتشر نخواهد شد. همچنین طبق گفته شعبه فرانسه سایت Amazon، این بازی در تاریخ 3 سپتامبر 2015 (معادل با 12 شهریور 1394) در اروپا منتشر خواهد شد.

محتوای اضافی Watch Dogs: Complete Edition نسبت به نسخه معمولی این بازی عبارتند از: تمام بسته‌های الحاقی منتشر شده تا به الان، Season Pass، حالت جدید بازی کردن، اسلحه، لباس و ماموریت‌های جدید، ظاهر شدن در نقش T-bone و the Legendary Hacker به صورتی جدید.

پس اگر هنوز این بازی را تجربه نکرده‌اید، بشتابید که موقعیت خوبی برای شما به وجود آمده است. البته قیمت این بازی نسبت به نسخه قبلی کمی کاهش داشته است. این بازی با 10 دلار ارزان‌تر بودن، با قیمت 49.99$ به بازار عرضه خواهد شد. 

با توجه به اینکه این بازی تنها برای Xbox One منتشر می‌شود، ممکن است دری جدید برای روابط نزدیک‌تر Ubisoft و Microsoft باز شده باشد.

نکته قابل توجه دیگر، تاریخ انتشار این بازی است. شاید Ubisoft می‌خواهد با این عنوان، با بازی‌های Metal Gear Solid V: The Phantom Pain و Mad Max رقابت کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید