یکی از طرفداران سری Assassin’s Creed، صدای Ezio در نسخه Chronicles China را اصلاح کرده است!

۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۲

همان طور که از قبل اطلاع دارید، کمپانی یوبی سافت صداپیشه اصلی کاراکتر Ezio را برای نقش آفرینی در نسخه Assassin’s Creed Chronicles: China استخدام نکرده بود. به همین علت بسیاری از طرفداران اقدام به ارسال کامنت های اعتراض آمیز زده و پس از مدتی قضیه را فراموش کردند. اما یکی از طرفداران سرسخت سری این موضوع را فراموش نکرده است. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

یکی از طرفداران سری که با نام مستعار Loomer شناخته می شود، از اینکه صدای آقای Roger Craig Smith، صداپیشه اصلی کاراکتر Ezio در بازی Assassin’s Creed Chronicles: China حضور ندارد بسیار ناراحت می شود. اما بجای ارسال کامنت های اعتراض آمیز، وی تصمیم می گیرد از صداپیشه اصلی Ezio کمک بگیرد تا بتواند این مشکل را حل کند.

آقای Smith با این موضوع موافقت می کند و این دو یک ویدئو در شبکه یوتیوب ارسال می کنند که صدای آقای Smith را در بازی جایگزین می‌کند.
Loomer در مصاحبه ای با وبسایت Kotaku گفت:

من یک فهرست از تمامی دیالوگ های Ezio در AC: Chronicles China و یک فیلم تدوین شده از تمامی سکانس هایی که وی در آن‌ها حضور دارد آماده کرده و برای Roger فرستادم.

وی افزود:

سپس Roger دیالوگ ها را در استودیو خانگیش ضبط کرده و فایل های صدا را برای من ایمیل کرد. ما تعدادی از خطوط را به این علت که یوبی سافت تلفظ اسم Shao Jun را در طول این سال‌ها تغییر داده بود، مجددا ضبط کردیم. نتیجه کار بسیار عالی بود.

در پایان جالب است بدانید Loomer صداهای اصلی را با صدای های جایگزین عوض نکرده و آن‌ها را نگه داشته است. Assassin’s Creed Chronicles: China هم اکنون برای پلتفرم های PS4، PC و Xbox one در دسترس می باشد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید