نسخه بتا بازی Call of Duty: Black Ops lll برای اکثر کاربران‌ Steam در دسترس است

۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۰

نسخه آزمایشی عنوان مورد انتظار Call of Duty: Black Ops 3 چند روز قبل برای تمام کاربران PlayStation Network در دسترس قرار گرفت و مدتی می‌شود که برای کاربران Xbox Live و Steam هم عرضه شده است. اما اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که این بازی را پیش‌خرید نکرده اید و به تجربه نسخه آزمایشی علاقه دارید، نگران نباشید چرا که Activision نسخه بتا را برای تمام کاربران Steam در دسترس قرار داده است.

بر خلاف نسخه Xbox One که کاربران باید برای دریافت نسخه بتا کد مشخصی را وارد کنند، عده کثیری از کاربران Steam می‌توانند بدون نیاز به وارد کردن کد و به طور رایگان این نسخه را تجربه کنند.

کاربران Steam می‌توانند با مراجعه به بخش “Games” و جستجوی نام Call of Duty نسخه بتا بازی را پیدا کنند و آن را به طور رایگان و بدون نیاز به پیش خرید بر روی دانلود قرار دهند. البته این اقدام به شانس شما هم بستگی دارد; چرا که ممکن است برای بعضی از کاربران هنوز دسترسی به صفحه نسخه بتا بازی فعال نشده باشد. در صورتی هم که شما یکی از نسخه های قبلی این سری را بر روی اکانت خود خریداری کرده باشید، نسخه بتا Black Ops 3 به طور خودکار به لیست دانلود شما اضافه می‌شود.

البته لازم به ذکر است که عده ای بدون پیش‌خرید بازی به نسخه بتا دسترسی پیدا نکرده اند و هنوز Steam برای این افراد بر روی حالت قبلی قرار دارد.

در نسخه بتا چندین نقشه برای بخش چند نفره و امکانات ریز و درشت دیگری در دسترس قرار گرفته است. نسخه کامل بازی در ۶ نوامبر ۲۰۱۵ (جمعه، ۱۵ آبان ۱۳۹۴) بر روی PS4 ،PS3 ،Xbox One ،Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد. در بازی همانند گذشته حالت زامبی و حالت ۴ نفره co-op قرار خواهد داشت.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید