YouTube Gaming فردا آغاز به کار خواهد کرد

۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳

فردا گوگل پروژه خود با نام YouTube Gaming را اجرا خواهد کرد. YouTube Gaming یک پلتفرم وسیع برای کسانی می‌باشد که علاقه مند به دیدن ویدیوهای بسیار زیاد از بازی های رایانه ای می‌باشند و به طور انحصاری به این موضوع خواهد پرداخت. YouTube Gaming دامنه بسیار وسیعی از کاربران و سرویس ها را دارا می‌باشد تا بتواند تمام نیاز های مردم در این مورد را پاسخ دهد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

YouTube Gaming فردا در وب و به عنوان یک اپلیکیشن کار خود را آغاز خواهد کرد. YouTube Gaming صفحات اختصاصی برای بیش از 25 هزار بازی ویدیویی را دارا و همچنین از قابلیت پخش زنده نیز بهره مند می‌باشد. ویژگی دوم که گفته شد در حال حاضر نیز در یوتیوب در دسترس می‌باشد ولی هم اکنون در مرحله بتا قرار دارد.

کاربرانی که از YouTube Gaming استفاده بکنند می‌توانند هر بازی را که دلشان بخواهد از بین این 25 هزار صفحه اختصاصی دنبال بکنند و یا یکی از مشترکین صفحات خاص در مورد بازی های ویدیویی بشوند و از ویدیوهایی که این کانال ها در مورد بازی ها می‌گذارند استفاده کنند.

گوگل YouTube Gaming را در ماه ژوئن معرفی کرد و این پلتفرم یک کنفرانس اختصاصی در E3 داشت که توسط فرد با تجربه این صنعت، آقای Geoff Keighly، میزبانی و برگزار شد. همچنین لازم به ذکر است که در این کنفرانس آخرین تریلر E3 عنوان Metal Gear Solid ساخته آقای کوجیما به نمایش در آمد.

کاربرانی که به این سیستم علاقه مند می‌باشند می‌توانند با ثبت کردن ایمیل خود در این لینک از زمان آغاز کار آن آگاه شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید