تاریخ عرضه Rise of the Tomb Raide برای Xbox 360 و Xbox One در ژاپن مشخص شد

۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۹

نماینده ژاپنی شرکت Microsoft تاریخ انتشار بازی Rise of the Tomb Raider برای کنسول های خانواده Xbox را در ژاپن اعلام کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

طبق گفته این شرکت، بازی Rise of the Tomb Raider در دوازدهم نوامبر (مصادف با پنج شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۴) در ژاپن قابل خریداری خواهد بود.

نسخه Xbox One این عنوان ۶،۹۰۰ ین به همراه مالیات قیمت خواهد داشت و این در حالی است که نسخه Xbox 360 آن به قیمت ۵،۹۰۰ ین به همراه مالیات به فروش خواهد رفت.

خرده فروشی های متعددی پیشنهاد پیش خرید این بازی را به همراه پاداش هایی را به بازیکنان ژاپنی داده‌اند که می‌توانید این پاداش ها را در تصاویر پایین در کنار باکس آرت ها مشاهده بفرمایید. این وسایل در فروشگاه Microsoft، نماینده ژاپنی Amazon و در فروشگاه های Bic Camera و Yodobashi Camera در دسترس خواهند بود. حرفی در مورد نسخه های PC و PlayStation 4 گفته نشده است.

بازی Rise of the Tomb Raider در دهم نوامبر (مصادف با سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد و سه روز بعد در سیزدهم نوامبر در اروپا قابل دسترسی خواهد بود. نسخه PC این عنوان در ربع اول سال میلادی ۲۰۱۶ به انتشار خواهد رسید و نسخه PlayStation 4 در ربع چهارم ۲۰۱۶ برای کاربران این کنسول قابل دسترسی خواهد بود.

در زیر می‎‌توانید باکس آرت ژاپنی و پاداش های پیش خرید این عنوان در ژاپن را ببینید.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید