چارلز داروین و چارلز دیکنز را در تریلر جدید از Assassin’s Creed Syndicate مشاهده بفرمایید

۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹

یک نویسنده، یک دانشمند و یک اساسین در کنار هم یک ترکیب فوق‌العاده جذاب را تشکیل می‌دهد و اگر شما این ترکیب را دوست دارید پس حتما باید این تریلر جدید از عنوان Assassin’s Creed Syndicate را مشاهده کنید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

تریلر جدید عنوان Assassin’s Creed Syndicate که امروز توسط یوبیسافت منتشر شده است دو شخصیت مهم تاریخی چارلز داروین و چارلز دیکنز را نشان می‌دهد. این تریلر در درجه اول یک تبلیغ برای حضور چارلز دیکنز و داروین در DLC این بازی با نام Darwin and Dickens Conspiracy می‌باشد که کاربران پس از پیش خرید Assassin’s Creed Syndicate می‌توانند آن را در اختیار داشته باشند و این دو نفر را به عنوان شخصیت های کلیدی در تشکیلات زیرزمینی دوقلوهای Frye معرفی میکند.

اگر چه داروین و دیکنز حضور بسیار کوتاهی در داستان اصلی خواهند داشت اما کاربران می‌توانند این دو شخصیت را در DLC مربوط به Assassin’s Creed Syndicate مشاهده کنند. در زیر می‌توانید این تریلر جدید را مشاهده بفرمایید:

[jwplayer mediaid=”261090″]

دانلود با کیفیت HD

در مرحله ای که در محتوای دانلودی Darwin and Dickens Conspiracy وجود خواهد داشت، کاربران باید به بررسی “گیاه بسیار سمی” بپردازند و داروین اعتقاد دارد که خطری بزرگ مردم لندن را تهدید می‌کند.

Assassin’s Creed Syndicate به طور رسمی در ماه مه معرفی شد و قرار است در تاریخ 23 اکتبر مصادف با 1 آبان برای Playstaion 4 و Xbox One منتشر شود و نسخه رایانه های شخصی نیز تاخیر خورده است و تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نیست. یوبیسافت پیش از این اعلام کرده بود که در Assassin’s Creed Syndicate دوباره شاهد داستان زمان حال و قرار گرفتن دو فرقه مخالف تمپلار ها و اساسین های مدرن در مقابل هم خواهیم بود. از داستان زمان حال که بگذریم باید بگوییم که داستان اصلی Assassin’s Creed Syndicate در لندن سال 1868 و در زمان انقلاب صنعتی جریان دارد و کاربران در نقش Jacob Frye و Evie Frye بازی خواهند کرد. این دو شخصیت دو قلوهایی می‌باشند که این وظیفه را بر عهده گرفته اند تا مردمان سطح بالا، ثروتمند و حکمران لندن را به زیر کشیده و به رنج، سختی و گرسنگی کشیدن مردم فقیر لندن پایان دهند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید