شفاف سازی کونامی در رابطه با حالت FOB در MGS V: TPP

۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۱

در چند روز گذشته خبرهایی بر مبنای پولی بودن بخش پایگاه عملیاتی خط مقدم (FOB) منتشر شده بود. که شما می‌توانید این خبر را از طریق این لینک مطالعه کنید. ولی در طی خبر جدیدی که توسط سایت PC Gamer منتشر شده است، کونامی در مورد این بخش شفاف سازی نموده است. در ادامه با ما همراه باشید.

کونامی در رابطه با این موضوع به وبسایت PC Gamer گقته است:

 

وبسایت GameSpot در نقد و بررسی که از این عنوان داشته است اشاره کرده که حالت FOB در بخش چندنفره این عنوان پولی خواهد بود، ولی این موضوع کاملا نادرست است. بخش FOB در هنگام عرضه این عنوان به صورت کامل در دسترس خواهد بود و آن تراکنش ها تنها نقش تسریع کننده را دارند. اطلاعات بیشتر از این موضوع را در هنگام عرضه این عنوان متوجه خواهید شد. از زمانی که در E3 2015 این شایعات قوت گرفت ما سعی کردیم تا این موضوع را به کاربران و طرفداران این بازی به صورت کامل شرح دهیم.

کونامی به این صحبت ها بسنده نکرده و اطلاعات بیشتری را از این بخش در اختیار طرفداران قرار داده است.

پایگاه اولیه که شامل مجموعه فرمانده‌ای و تمام زیر مجموعه ها است، پولی نخواهد بود. برای برپایی سایر پایگاه ها می‌توانید از MB Coins استفاده کنید. اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه پرداخت در این عنوان را نزدیک به عرضه این عنوان متوجه خواهید شد.

در فاصله کوتاه یک هفته ای تا عرضه این عنوان هنوز هم سوالات بسیاری وجود دارد که بدون پاسخ مانده‌اند. مطمئنا اصلی ترین آنها این است که برای دریافت MB Coins نیاز به تراکنش بانکی است؟! آن هم برای عنوانی که قیمت آن 60$ است.

Kenichiro Imaizumi، تهیه کننده ارشد بازی در صفحه شخصی خود در تویتر برای شفاف سازی این موضوع تلاش ها فراوانی را کرده است. او درباره این موضوع می‌گوید:

با تکمیل ماموریت ها در بخش تک نفره می‌توانید پول مجازی کسب کنید، راه های دیگری هم است.

تا عرضه این عنوان تنها یک هفته مانده است. شما می‌توانید نمرات این عنوان را از طریق این لینک جویا شوید.

همچنین امروز خالق افسانه ای این سری، هیدئو کوجیما، با منتشر کردن بک لانچ تریلر با عظمت و شکوه فراوان توانست با این سری وداع کند. شما می‌توانید این لانچ تریلر را از طریق این لینک دریافت کنید. شاید این آخرین تریلری است که می توانیم از هیدئو کوجیما در مقام خالق این سری مشاهده کنیم.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟! آن را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید