Dishonored: Definitive Edition از قابلیت های DualShock 4 استفاده می‌کند

۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۷

امروز Dishonored: Definitive Edition به طور رسمی توسط Arkane Studios عرضه شد و توانست فروش موفقیت آمیزی در روز اول عرضه به دست آورد. اما آیا این عنوان از ویژگی های کنترلر کنسول PlayStation 4 استفاده می‌کند؟ برای دریافت پاسخ این پرسش در ادامه مطلب همراه با ما باشید.

دو دستیار کارگردان این بازی، یعنی آقایان Harvey Smith و Raf Colantonio طی مصاحبه اخیری که داشتند به پرسش هایی در رابطه با استفاده Dishonored از قابلیت های DualShock 4 پاسخ دادند. راهنمایی ایشان به این صورت است:

Harvey گفت:

ما استفاده از برخی ویژگی های DualShock 4 را درون بازی قرار دادیم. مهمترین آن ها خارج شدن صدا از بلندگوی درون DualShock است. صدا هایی مانند Power Whispers های درون بازی، صدای تپش های قلب و صدای به اجرا در آوردن Spyglass.

Raf اضافه کرد:

ما همچنین قابلیت PS Vita Remote Play را به بازی اضافه کرده ایم. قابلیت صفحه لمسی DualShock 4 هم در برخی از نقاط بازی کاربرد دارد. بخش هایی مانند Heart برای Corvo و Void Gaze برای Daud برای این قابلیت (صفحه لمسی) مجهز شده اند.

 

عنوان Dishonored: Definitive Edition که در اصل یک بازسازی از نسخه اول بازی است، امروز در آمریکای شمالی بر روی کنسول های نسل هشتم (PS4 و Xbox One) در دسترس قرار گرفت. این بازی همانند دیگر عناوین بازسازی شده، از گرافیک ارتقاء یافته تر و محتویات بیشتر نسبت به نسخه های نسل هفتمی برخوردار است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید