نسخه بتا عنوان Call of Duty: Black Ops 3، از امروز برای PC و Xbox one قابل دسترس خواهد بود

۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۱

استودیو Treyarch، سازنده عنوان Call of Duty: Black Ops 3 امروز از فاز جدید بتای بازی رونمایی کرده و اعلام کرد این نسخه از امروز برای پلتفرم های PC و Xbox one در دسترس خواهد بود. برای جزئیات بیشتر در این رابطه، با گیمفا همراه باشید.

با توجه به گفته های Treyarch، این نسخه از فاز بتای بازی از امروز آغاز شده و تا آخر هفته ادامه خواهد داشت. در کنار این موضوع، استودیو تایید کرد که تنظیمات پیشرفته گرافیکی بازی بعلاوه بهینه سازی آن‌ها در این نسخه غایب خواهند بود:

 فاز بتای بازی در کنسول PS4 به به پایان رسید. همان طور که قول داده بودیم، نوبت به طرفداران Xbox one و PC رسیده تا به تجربه نسخه بتای بازی بپردازند. این نسخه در طول روز جاری در دسترس دارندگان پلتفرم های Xbox one و PC قرار می گیرد و ما امیدواریم که شاهد یک هفته گیم پلی فوق العاده از این عنوان باشیم. در حالی که شما برای تجربه این نسخه لحظه شماری می کنید و با توجه به بتای نسخه PS4 می دانید با چه چیزی طرف هستید، مطمئن باشید که تیم ما در طول نسخه بتا همراه شما خواهد بود و شما را برای بهترین تجربه ممکن یاری خواهد کرد.

لازم به ذکر است، افرادی که بازی را از طریق فروشگاه Steam پیش خرید کرده اند، نسخه بتا به محض انتشار در بخش Steam Library حساب کاربریشان فعال خواهد شد.

Call of Duty: Black Ops 3 در تاریخ 6 نوامبر سال جاری برای پلتفرم های PS4 ،PS3 ،PC ،Xbox one و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید