کونامی برنامه همراه عنوان MGS V: The Phantom Pain را معرفی کرد

۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۶

کونامی امروز برنامه همراه عنوان شاهکار Metal Gear Solid V: The Phantom Pain را معرفی کرده است. عملکرد این برنامه، به مانند برنامه ای است که پیش از این برای عنوان Metal Gear Solid V: Ground Zeroes منتشر شده بود. برای اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

KONAMI Europe به تازگی در حساب توییتر خود بیان کرده است:

طرفداران Metal Gear Solid V: Ground Zeroes به احتمال زیاد استفاده خوبی از برنامه مفید MGSVGZ Companion کردند. این برنامه به بازیکنان اجازه می داد تا در هنگام بازی کردن این عنوان، از طریق موبایل هوشمند خود به iDroid شخصیت Snake دسترسی داشته باشند. اگر شما از عملکرد این برنامه رضایت داشتید، به احتمال زیاد از معرفی برنامه مشابهی برای عنوان MGS V: The Phantom Pain خوشحال خواهید شد.

بر طبق گفته های کونامی، این برنامه با نسخه های PC و Xbox 360 بازی سازگار نخواهد بود. کونامی همچنین توضیحاتی را درباره ویژگی های این برنامه همراه (companion app) بیان کرده است.

این برنامه به بازیکن اجازه می دهد تا همزمان با تجربه این عنوان از طریق موبایل خود به بازی متصل شود و نقشه آن را مشاهده کند. این به مانند یک نقشه دوم است که در دست بازیکن قرار دارد. همچنین، استفاده از این برنامه به بازیکنان اجازه خواهد داد تا در مقایسه با بازی، جزئیات بیشتری را از نقشه این عنوان مشاهده نمایند. به علاوه، با استفاده از این برنامه می توانید به موارد ضبط شده و موسیقی هایی که در جریان بازی به دست آورده اید گوش دهید.

این برنامه همراه قرار است همزمان با عنوان MGS V: The Phantom Pain و در تاریخ یک سپتامبر (سه شنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۴) منتشر شود. همچنین، در حالی که عنوان MGS V: The Phantom Pain قرار است برای پلتفرم های PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One و PC منتشر شود؛ برنامه همراه تنها برای نسخه های PS3, PS4 و Xbox One در دسترس خواهد بود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید