لیست بازی های رایگان ماه سپتامبر Xbox Live اعلام شد | ماه رنگارنگ برای دارندگان Xbox

۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۳

مسلما یکی از ویژگی هایی که برای خرید اشتراک های ویژه در کاربران انگیزه ایجاد می‌کند، قرار گرفتن بازی های رایگان برای اعضای گلد یا پلاس است. اگر در هنگام خرید PS Plus یا Xbox Live Gold به مزایای محصول دقت کنید با جمله “دریافت چند بازی رایگان در ماه” مواجه می‌شوید.

در همین راستا شرکت مایکروسافت لیست بازی های رایگانی را که در ماه سپتامبر برای کاربران Gold در Xbox Live قرار می‌دهد منتشر کرد. این ماه مایکروسافت برای بازیکنان Xbox One بازی های Tomb Raider: Definitive Edition و The Deer God را انتخاب کرده است. اما برای کاربران Xbox 360 موضوع کمی جالب تر است. دارندگان Xbox 360 می‌توانند این ماه از بازی های Crysis 3 و Battlestations: Pacific بهره مند شوند.

Battlestations: Pacific از ۱ سپتامبر تا ۱۵ام همین ماه و Crysis 3 از ۱۶ تا ۳۱ سپتامبر ۲۰۱۵ به صورت رایگان برای دانلود در دسترس خواهند بود. البته این محدودیت زمانی به این معنا نیست که پس از اتمام وقت تعیین شده بازی از روی کنسول شما غیر فعال می‌شود، در واقع شما در این مدت زمان توانایی اضافه کردن بازی را به لیست دانلود دارید.

دارندگان Xbox One هم می‌توانند از اولین روز ماه تا پانزدهم همان ماه The Deer God را به صورت رایگان دریافت کنند. اما این پایان ماجرا نیست و کمپانی مایکروسافت برای باقی ماه (۱۶ام تا ۳۰ام) عنوان بازسازی شده Tomb Raider: Definitive Edition را در نظر گرفته است.

در کنسول Xbox One در صورت تمام شدن اشتراک طلایی بازی قفل و غیر قابل بازی می‌شود. البته پس از خرید دوباره اشتراک بازی به حالت اولیه باز می‌گردد. اما در کنسول Xbox 360 حتی بعد از اتمام اشتراک طلایی بازی غیر فعال نمی‌شود و شما در مدت زمانی نامحدود می‌توانید به صورت رایگان از بازی استفاده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید