تریلر جدیدی از WWE 2K16 منتشر شد

۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۰

تریلر جدیدی از WWE 2K16 منتشر شد. این تریلر بخش Stone Cold Showcase را به نمایش می‌گذارد. برای مشاهده و یا دانلود این تریلر، به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

Stone Cold Steve Austin نه تنها بر روی کاور بازی WWE 2K16 است بلکه بخش Showcase متعلق به این گشتی گیر نیز وجود دارد. بخش Showcase این کشتی گیر، به یاد ماندنی‌ترین مسابقات او را وارد بازی می‌کند و بازیبازان باید در نقش Stone Cold Steve Austin این مسابقات را انجام دهند. این تریلر مسابقه به یاد ماندنی سال 1996 بین Stone Cold Steve Austin و Jake “the Snake” Roberts را نشان می‌دهد. همچنین قسمتی از گیم پلی نیز به نمایش در می‌آید. قسمت HUD همچون سال گذشته است و تغییر زیادی را به خود ندیده است. البته برخی از جزئیات، نسبت به سال گذشته تغییر داشته‌اند. گرافیک بازی نیز خوب به نظر می‌رسد. بهترین قسمتی که در این تریلر دیده می‌شود Austin 3:16 promo است. در ادامه، مصاحبه Michael Hayes با Stone Cold نیز به خوبی دیده می‌شود. باید گفت که صدای این شخصیت‌ها در بازی، توسط خود آنها در دنیای واقعی ضبط شده است.

در آخر شما را به دیدن این تریلربا کیفیت HD دعوت می‌نمایم:

 [jwplayer mediaid=”260935″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

لازم به ذکر است که بازی WWE 2K16 در تاریخ 27 اکتبر سال جاری (معادل با 5 آبان سال جاری) برای پلتفرم‌های Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد. نسخه PC این عنوان با چند روز تاخیر منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید