کنترلر های Xbox One با طراحی های فوق‌العاده را در این جا مشاهده بفرمایید

۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۴

کمپانی مایکروسافت چند کنترلر جدید برای اکس باکس وان منتشر کرده است که در طراحی آن ها از عناصر طراحی چندین بازی بزرگ که قرار است امسال منتشر شوند بهره گرفته است. این کنترلرها بسیار کمیاب هستند و بسیار فوق‌العاده به نظر می‌رسند. شما می‌توانید این کنترلرها را در ادامه مطلب مشاهده بفرمایید.

بازی هایی که کنترلرها با تم آن ها ساخته شده اند عبارتند از: Fallout 4 ،Halo 5: Guardians ،Rise of the Tomb Raider ،Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 ،Mirror’s Edge Catalystو  Rainbow Six Siege که همگی آن ها از پر طرفدار ترین عنوان های سال هستند و به طور حتم این کنترلرها خواهان بسیار زیادی در سراسر دنیا پیدا خواهند کرد اما این کنترلرها تولید انبوه نخواهند داشت.

مایکروسافت این محصولات جدید را برای رویداد PAX Prime آماده کرده است و به طور اتفاقی این 7 کنترلر را به همراه یک دستگاه اکس باکس وان به طرفداران خود هدیه خواهد داد. برای اینکه شانسی برای بردن یکی از آن ها داشته باشید، باید در PAX Prime حضور پیدا کنید و یکی عکس از آن بگیرید و بعد از آن عکس گرفته شده را در توییتر و یا اینستاگرام با هشتگ #xboxsweepstakes و یا #xbox به اشتراک بگذارید تا شما هم وارد قرعه کشی شوید. لازم به ذکر است که شما باید در توییتر صفحه @Xbox را دنبال کنید.

یکی دیگر از راه های برنده شدن این می‌باشد که پست مربوط به کنترلرها را در توییتر رسمی کمپانی را دوباره توییت کنید که به نظر می‌رسد این راه طرفداران بیشتری، مخصوصاً در ایران، داشته باشد.

اگر شما برنامه برای حضور در این رویداد ندارید پس احتمالاً شانس بسیاری را برای بردن یکی از این کنترلرهای جذاب از دست داده اید. PAX Prime از تاریخ 28 الی 31 اوت مصادف با 6 الی 9 شهریور برگزار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید