یک خرده فروش استرالیایی نام Kojima را به باکس آرت بازی Metal Gear Solid V افزود

۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۲

یک خرده فروش استرالیایی با نام JB Hi-Fi شروع به اضافه کردن نام Hideo Kojima به باکس آرت بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

در ماه ژوئیه امسال بود که معلوم شد نام Kojima از باکس آرت بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain حذف شده است. این رخداد عجیب ممکن است توسط Kojima در یکی از مراحل Metal Gear Solid V: Ground Zeroes پیش بینی شده باشد.

شرکت Konami بعد از اینکه مشخص شد قرار است Kojima این شرکت را ترک کند و به دنبال آن کنسل شدن نسخه جدید Silent Hills و اطلاعیه این شرکت در مورد سیاست در اولویت قرار دادن پلتفرم های موبایل، باعث شد که شرکت Konami سالی پر تلاطم را پشت سر بگذارد.

بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain هفته بعد منتشر خواهد شد؛ اما از همین حالا نمرات آن منتشر شده‌اند و نوید یک شاهکار را می‌دهند.

شما در زیر می‌توانید تصویری از کار این خرده فروشی را ببینید.

(برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی بر روی آن کلیک کنید)

بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain توسط شرکت Kojima Productions ساخته تو توسط شرکت Konami منتشر می‌شود. این بازی در سبک اکشن ماجرایی و مخفی کاری قرار دارد و هفته بعد برای کنسول های نسل هفتم، هشتم و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید