دفاع سونی از بازی های انحصاری PS4 در سال 2015 و 2016

۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۹

آقای Atindriya Bose، مدیر شعبه هند کمپانی سونی، در مصاحبه اخیر خود از لاین آپ بازی های PlayStation 4 دفاع کرده است. به گفته او، طرفداران نباید نگران استراتژی سونی در سال 2015 و 2016 باشند. برای اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

مطمئنا سال 2015 سالی پر رونق و پر از عناوین قدرتمند و عالی برای بازیبازان بوده است. شرکت پرآوازه مایکروسافت با عناوین بزرگ و AAA قدرتمند مانند Forza Motorsport 6، Halo 5: Guardians، Rise of the Tomb Raider به خوبی دارندگان Xbox One را برای یک تعطیلات عالی با عناوین انحصاری قدرتمند و غنی آماده می‌کند. در حالی که لاین آپ انحصاری سونی برای تعطیلات امسال فاقد عناوین AAA و با کیفیت مناسب می‌باشد، البته بازیهای انحصاری زیادی برای این پلتفرم در حال ساخته شدن است که اکثر آنها تا به ابن لحظه معرفی نشده اند و یا بسیار از آنها در تعطیلات میلادی سال 2016 عرضه می‌شوند.

در طی مصاحبه جدیدی که با آقای Atindriya Bose، مدیر شعبه هند کمپانی سونی، انجام شده است. ایشان از لاین آپ بازی های PlayStation 4 دفاع کرده است. او در مورد این موضوع می‌گوید:

 طرفداران نباید نگران استراتژی سونی در سال 2015 و 2016 باشند.

در ابتدا ایشان در مورد نسخه بازسازی بازی The Last of Us Remastered صحبت کرده و این نسخه بازسازی را یک انحصاری قدرتمند برای این کنسول معرفی می‌کنند. بعد از آن اشاره می‌کنند که عنوان Uncharted 4: A Thief’s End به همراه چند عنوان دیگر به زودی برای این پلتفرم منتشر می‌شوند.

امروز شاهد عرضه عنوان Until Dawn بودیم که توانست نمرات نسبتا خوبی را دریافت کنند. آقای Atindriya Bose اشاره می‌کند که بین این عنوان و Uncharted 4 آنها چندین عنوان از جمله Tearaway Unfolded و چندین عنوان بازسازی شده از جمله Uncharted: The Nathan Drake Collection را عرضه خواهند کرد. هم‌چنین ایشان به حمایت ناشرین Third party نیز اشاره می‌کنند، ایشان در مورد این موضوع می‌گوید:

ما برنامه هایی برای بازی Call of Duty: Black Ops III داریم. بنابراین مطمئنم که طرفداران و دارندگان PlayStation 4 تجربه عالی را از این عنوان دریافت خواهند کرد. استراتژی قراردادهای عناوین Third party به خوبی پیش رفته و دلگرم کننده است به نظر من عناوین جدید به همراه بازی‌های بازسازی شده برای یک سال کافی است.

البته سیاست های سونی در زمینه بازسازی عناوین گذشته چندان باب میل طرفداران نبوده زیرا در روزهایی که آن ها به انجام ابن نوع بازسازی ها می‌پردازند، طرفداران کنسول رقیب از انجام انحصاری های جدید و قدرتمند لذت می‌برند. از طرفی دیگر فروش عنوان Call of Duty: Black Ops III بروی پلتفرم Xbox One تا به این لحظه از رقیب خود بیشتر بوده است.

نظر شما درباره لاین آپ سونی در سال 2015 و 2016 چیست؟!

ایشان در ادامه حرف های خود این‌گونه می‌گویند:

دارندگان PS4 نباید نگرانی داشته باشند، زیرا بازیهای بزرگ و جدیدی در E3 سال آینده معرفی خواهد شد. بنابراین از نظر من جای نگرانی وجود ندارد، بازی های ما در آینده به مرور بزرگ‌تر و مهیج‌تر خواهند شد.

در ادامه و در بخش انتهایی صحبت هایشان از عرضه فوق العاده قدرتمند عنوان Bloodborne در بازار هند صحبت کرده و فروش این عنوان در بازار این کشور را فراتر از انتظار دانستند.

در انتها نظر شما در مورد روند جدید سونی درباره عرضه عناوین انحصاری جدید و عرضه نسخه بازسازی شده عناوین گذشته چه بوده است؟!  آیا شما با این سیاست موافق هستید یا خیر! آن‌ها را در ادامه با ما به اشتراک بگذارید.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • SMAUG گفت:

  اگه فن بوی های تعصبی برای یه لحظه فقط یک لحظه فکر میکردن سونی و مایکروسافت با اینکه در ظاهر رقیب هم هستن ولی در باطن بشدت به وجود هم نیاز دارن شاید یکم سطح بعضی کامنت ها بالاتر از این میشد.
  از نظر من دان متریک و سونی بزرگترین خدمت رو به X1 و مایکروسافت کردن!
  چرا؟ چون اگه متریک اونطور گند نمی زد و سونی اینقدر نمی فروخت شاید X1 هیچوقت به این فکر نمی افتاد تا مدیرش رو عوض کنه و یه تکونی به خودش بده. برای همین میگم دلیل اینکه X1 برای امسال و سال دیگه تقریبا در اکثر سبک ها عنوان انحصاری داره، قابلیت پشتیبانی رو اضافه کرده و مشتری مدار تر شده اختلاف فروشش با سونی بود.
  حالا از این طرف سونی با دیدن این پیشرفت های سرسام آورد X1 حتما ساکت نمیشینه و یه چیزی رو میکنه.
  پس یه بار دیگه میگم، این کمپانی ها برای پیشرفت نیاز حیاتی به هم دارن.
  حالا فن بوی ها میخوان قبول کنن یانه ، برام مهم نیست.

  0
  0
 • action game گفت:

  جوری باهم کل میندازن انگار سونی و مایکرو انگار هفت نسله که بهشون تعلق داره ماله پدراشونه خیلی با حاله زهی خیال باطل

  0
  0
 • action game گفت:

  جوری با هم کل میندازن انگار هفت نسله که به پدراشون تعلق داره سونی و مایکرو بعض ها کلا ادم باحالی هستن

  0
  0