گیم‌پلی عنوان Horizon: Zero Dawn مابین سری های Assassin’s Creed و The Elder Scrolls قرار دارد

۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۵

IP جدید و مورد انتظار Horizon: Zero Dawn با نمایش خیره کننده‌ای که در E3 2015 داشت، مورد ستایش بسیاری قرار گرفت و در عین حال، عده ای نیز به انتقاد کردن از آن پرداختند. اکنون اطلاعاتی از گیم‌پلی و سبک بازی منتشر شده است و به نظر می‌رسد که سازندگان از ساخته خود اطمینان کامل دارند! برای اطلاع از جزئیات بیش تر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

Horizon: Zero Dawn در یک محیط جهان آخری روی می‌دهد؛ جایی که برای بقا، باید با دایناسور های رباتیک غول پیکر بجنگید. در گیم‌پلی این عنوان المان های نقش آفرینی دیده می‌شوند و در یک کلام با یک بازی RPG روبرو هستیم. حال اگر بخواهیم Horizon را با عناوینی مانند سری Assassin’s Creed و Elder Scrolls مقایسه کنیم، چه اتفاقی می‌افتد؟

مدیر عامل Guerrilla Games؛ آقای Hermen Hulst در پاسخ به این سوال گفته است که بازی آن ها در گستره وسیع بازی ها و سبک های متفاوت امروزی، در جایگاهی میان بازی های اکشن؛ مانند سری Assassin’s Creed و عناوین نقش آفرینی محور؛ مانند فرانچایز The Elder Scrolls قرار می‌گیرد:

اگر به شما بگویم که Horizon: Zero Dawn در گستره وسیع بازی های امروزی در چه جایگاهی قرار می‌گیرد، حدس می‌زنم که شگفت زده شوید! در یک طرف بیش تر شبیه به بازی های اکشن محور؛ مانند سری Assassin’s Creed است و در طرف دیگر، شبیه به بازی هایی مانند سری The Elder Scrolls و از این قبیل عناوین جلوه می‌نماید. من فکر می‌کنم که بازی ما در این بین قرار دارد؛ ما المان هایی از هر دوی این سبک ها را در بازی گنجانده ایم و به همین دلیل Horizon در مابین آن ها قرار گرفته است.

همچنین آقای Hulst در طول صحبت های خویش با آگاهی از اینکه این اظهارات باعث ایجاد گمراهی و پندار های غلط در میان طرفداران خواهد شد با اشاره به درست ترین شیوه ممکن جهت جلوگیری از ایجاد افکار ناصحیح و سوق دادن تصورات طرفداران به سمت درست؛ یعنی انتشار ویدیویی که مقصود ایشان را بیان کند، اینگونه توضیحات خود را به اتمام رساند:

هر زمان که چیزی برای نشان دادن به شما داشتیم، در مورد جزئیات بیش تر حرف خواهیم زد.

با توجه به گفته های آقای Hermen Hulst با عنوانی جذاب و تا حدودی مرموز روبرو هستیم و همچنین به احتمال زیاد، نمایش جدیدی از بازی در راه است که دست کم باید تا PlayStation Experience 2015 صبر کنیم. Horizon: Zero Dawn در تاریخ نامعلومی در سال 2016 به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید