هر چیز که باید در خصوص بازی Metal Gear بدانید را در 12 دقیقه مشاهده کنید

۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۷

همان‌طور که می‌دانید چند روز دیگر بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه خواهد شد. با توجه به این که این بازی عمر و تاریخچه‌ی زیادی دارد، ممکن است که بسیاری از شما از داستان این بازی اطلاع نداشته باشید. اکنون وب سایت Eurogamer ویدئویی منتشر کرده است که در آن داستان این بازی را توضیح می‌دهد. برای مشاهده این ویدئو با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

در این ویدئو وب سایت Eurogamer سعی کرده است که داستان سری بازی Metal Gear Solid را در کمتر از 15 دقیقه شرح دهد. البته این بازی دارای داستان بسیار پیچیده و عمیقی می‌باشد. به همین دلیل نباید انتظار داشت که در این ویدئوی کوتاه تمامی جزییات داستان گفته شود. در اصل این ویدئو نگاهی کلی بر داستان این سری پر طرفدار دارد. با دیدن این ویدئو می‌توانید خود را تا حدودی برای داستان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain که چند روز دیگر عرضه خواهد شد، آماده‌ کنید. شما از پایین می توانید این ویدئو را دانلود کنید.

نکته: زبان این ویدئو انگلیسی می‌باشد و داستان تماماً به صورت انگلیسی توضیح داده شده است.

 

[jwplayer mediaid=”260672″]

 

دانلود با کیفیت SD

بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در تاریخ 10 شهریور برای کنسول های نسل هشتم و هفتم و همچنین رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. امروز منتظر لانچ تریلر این بازی باشید.

شما می‌توانید نمره های بازی را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید