برای تجربه حالت FOB بازی MGS V: TPP باید پول پرداخت کنید

۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶

با آغاز انتشار نمرات بازی مورد انتظار Metal Gear Solid V: The Phantom Pain و کسب میانگین نمرات 95 تا به این لحظه تب و تاب زیادی برای تجربه این عنوان راه افتاده است. ولی امروز خبر نچندان خوبی به گوش رسید که چندان باب میل طرفداران و خریداران این عنوان نیست در ادامه با ما همراه باشید.

سایت GameSpot در بررسی عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain به نکته عجیبی پی برده است. اگر نمایش های این عنوان را تا به این لحظه دنبال کرده باشید، مطمئنا با بخش Forward Operating Base یا به اختصار FOB آشنا هستید و میدانید که با مانورهای زیادی که در حول این بخش انجام شده از آن به عنوان یکی از بخش های مهم بازی یاد شده است.

در این بخش شما می‌توانید پایگاه خود را ساخته و آن را تقویت و ارتقا دهید. همچنین این حالت به بازیکنان اجازه می‌دهد که به پایگاه سایر کاربران حمله کنند ولی نکته عجیب اینجاست که شما برای تجربه این حالت باید از MB Coins استفاده کنید که این سکه ها را باید با پول واقعی خریداری کنید.

البته سایت GameSpot اشاره کرده است که هنوز بخش آنلاین این بازی فعال نشده است و این مسئله نیاز به بررسی های بیشتر دارد. انتشار این خبر در این سایت با واکنش شدید کاربران و طرفداران این بازی همراه بوده است.

وقتی این سایت موضوع را از شرکت Konami جویا شده است، آن‌ها گفته اند:

هفته بعد بعد از نهایی شدن جزئیات این بخش، شما را خبردار می‌کنیم. متاسفانه تا به این لحظه نمی‌توانیم هیچ یک از جزئیات رسمی بخش FOB را در اختیار شما قرار دهیم.

متاسفانه شرکت بدنام Konami با انجام این کار نشان داد که به خریداران خود هیچ احترامی قائل نیست. وقتی سیاست های نشر بازی توسط این ناشر با ناشر محبوبی مانند Bethesda Softworks قرار می‌دهیم، بیشتر متوجه این موضوع می‌شویم. شما میتوانید نمرات منتشر شده تا به این لحظه از این بازی را از طریق این لینک جویا شوید.

نظر شما در مورد این تصمیم کونامی چیست؟! آن را با ما در اشتراک بگذارید.

0
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • abolx333 گفت:

  متاسفانه بخاطر همین خبر بازی رو کرکی تهیه میکنم چون وقتی آدم شصت دلار به یه بازی میده انتظار یه بازی کامل روداره ممنون بابت خبری که دادید بخاطر این بازی 60 دلار جمع کرده بودم ولی نمیدم

  0
  0
 • mercenery گفت:

  من 50 دلار ندادم ک این حوری هم بره تو پاچم … صبر کن: من ک دادم!
  به نظر من نباید اینکار رو میکرد ولی … کی از متال گیر میگذره آخه؟! من همه رو اورجینال خریدم ( حتی 10 دلار دادم واسه mgs 1 !) من ناراحتم ولی آب از سر من گذشت!

  0
  0
 • HannaH گفت:

  نمى خواهم كونامى رو تاييد كنم ولى فكر نمى كنم يه مد آنلاين دخلى به ناقص شدن بازى داشته باشه. بازى با اون وسعت غريبش كامله و ٦٠$ هم در مقتابل چيزى كه تحويل مى ده رقم ناچيزيه (به نسبت بازى هاى ديگه) و اصلا اين همه شلوغ كارى براى من قابل درك نيست. ياد داستان شل سيلوراشتاين افتادم كه يه ثفحه گند زده بود به هيكل يه نفر و مسخره اش كرده بود كه ادعاى الكى تو جادوگرى و غيره داره و دليل نهايي اين بود كه جاى ٦ تا جن ٤ تا براى كمك بهش فرستاده بود. در اين مورد هم بازى از نظر من كامله و اين مود ربطى به نقص بازى نداره.

  0
  0
 • gamerghost گفت:

  وای خداامن متال قبلیرو من این مادر بیسشو تو psp بس که بازی کردم عینکی شدم پدرم در اومد حالا اینا پولیش کردن میدونن بد از اتمام بازی چقدر ارتقا دادن مادر بیس لذت بخشه نهههههه خدا کنه پولی نباشه فکر کنم این اخریرو بازی کنم کور شم Chic Silly یعنی من عمرا دیگه پول بدم بخاطرش Really Pissed Pissed Off

  0
  0
 • mahdijr گفت:

  چرا الکی جو میدین هموز بخش انلاینش ازاد نشده اینا چجوری میگن پولی کونامی که چیزی نگفته باور نکنید

  0
  0
 • agent33 گفت:

  کونامی با این کار ثابت کرد : خر است

  0
  0