ساخت عنوان ترسناک و مستقل SOMA تقریبا به پایان رسیده است

۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵

به نظر می‎رسد که پس از مدتی طولانی، سرانجام روند تولید عنوان مستقل و ترسناک SOMA که توسط استودیو توانمند Frictional Games در حال ساخت می‎باشد به مراحل پایانی خود نزدیک شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

استودیو Frictional Games سازنده‎ بازی SOMA به تازگی اعلام کرد که تنها یک هفته‎ دیگر صرف اضافه شدن محتوا به بازی خواهد شد و پس از آن بازی وارد مرحله “content lock” یا ” بسته شدن محتوا ” خواهد شد.

این استودیو در صفحه‎ فیسبوک خود، در این باره افزود:

” از یک هفته‎ دیگر هیچ محتوای جدیدی به بازی افزوده نخواهد شد و زمان باقی مانده صرف رفع باگ‎ها، پولیش بازی و بهینه سازی جزئیات و مراحل بازی خواهد شد.”

سازندگان بازی اعلام کرده‎اند که هفته‎ آخر قبل از انتشار برای آنها حیاتی محسوب می‎شود و باید مطمئن شوند که در بازی هیچگونه باگ و مشکلی باقی نمانده باشد و همچنین باگ‎های جدیدی نیز به وجود نیامده باشند.

Frictional Games در مورد روند ساخت و انتشار بازی اعلام کرده است:

” پس از گذشت مدت زمانی طولانی و ۵ ساله که صرف پروژه‎ ساخت و تولید این بازی کرده ‎ایم، واقعا شگفت‎انگیز است که می‎بینیم تا این حد به خط پایان نزدیک شده‎ایم. تنها تا یک ماه دیگر بازی ما منتشر خواهد شد و همگی شما قادر خواهید بود تا آن را تجربه کنید.”

لازم به ذکر است بازی SOMA، نخستین بازی ساخته شده توسط تیم هنرمند Frictional Games پس از ساخت عنوان زیبای Amnesia: The Dark Descent می‎باشد و انتظار می‎رود که به اندازه‎ی همان بازی رعب‎انگیز و وحشتناک باشد.

بازی SOMA در تاریخ ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۵ برابر با ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ منتشر خواهد شد. پلتفرم‎های مقصد این بازی شامل PC و PS4 می‎باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید