نمرات بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain | سنت شکنی Gamespot [بروزرسانی شد]

۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸

بالاخره انتظارها پایان یافت و شاهد عرضه بازی پر مخاطب Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain هستیم. چندی پیش شاهد نمراتی نسبتا بالا از سوی مجلات Hobby Consolas و Gamekult بودیم که درخور چنین عنوان بزرگی نبود؛ حال وب سایت های صاحب نام و معتبری همچون Gamespot و IGN به نقد بازی پرداخته و نظر نهایی خود را داده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

بنا بر گفته منتقدان این بازی را می توان بزرگ ترین کار آقای Hideo Kojima دانست چرا که علاوه بر هزینه زیاد، زمان طولانی نیز برای ساخت آن توسط Kojima Productions صرف شده است.

اما آیا عنوان ساخته شده ارزش این همه صبر و هزینه را داشته است؟ این موضوعی بوده که خودتان در هفته آینده با عرضه رسمی بازی، می توانید متوجه شوید. نقد و بررسی هایی نیز منتشر شده که می تواند راهنمای شما برای خریدن یا نخریدن Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain باشد.

یکی از نکات کلیدی The Phantom Pain عظمت آن است. بسیاری از سایت ها تنها به یک ارزیابی کوچک و یادداشتی نیمه تمام بسنده کرده اند و در انتها گفته اند: ما هنوز در حال بررسی بازی می باشیم و بزودی نظر نهایی خود را اعلام خواهیم کرد! این موضوع دلیل محکمی بر وسعت بی پایان و عظیم ساخته آقای Kojima است.

تمامی شواهد نشان می دهد که با عنوانی فوق العاده و عالی روبه رو هستیم. در زیر می توانید نمرات سایت ها را مشاهده کنید. نکته قابل توجه این بوده که سایت ریزبین Gamespot در حال حاضر نمره 10 کامل را برای The Phantom Pain در نظر گرفته است.

(بروزرسانی) jeuxvideo-live – 20/20

IGN – 10

(در انتظار بخش آنلاین) Gamespot – 10

Metal Gear Informer – 10

(بروزرسانی) 3DJuegos – 10

(بروزرسانی) God is a Geek – 10

(بروزرسانی) nextgengamingblog – 10

Examiner – 5/5

Daily Dot – 5/5

(بروزرسانی) 5/Telegraph – 5

(بروزرسانی) IGN Italia – 9.5

EGM – 9.5

GameTrailers – 9.5

GameInformer – 9.25

(بروزرسانی) Gamepro Germany – 9.2

Destructoid – 9

Press Start – 9

(بروزرسانی) Eurogamer Italy – 9

(بروزرسانی) Multiplayer.it – 8.8

(بروزرسانی) PC Games Germany – 8.8

(بروزرسانی) Gamersglobal.de – 8.5

  در حال بررسی  USGamer

   در حال بررسی  GamesRadar

   برداشتی اولیه داشته ایم. با بررسی کامل خدمت شما می رسیم  Polygon

  برداشتی اولیه داشته ایم. با بررسی کامل خدمت شما می رسیم   Kotaku

Capture

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در ۱ سپتامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۴) بر روی PS4 ،PS3 ،Xbox One ،Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد. نسخه PS4 بازی با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ و نسخه Xbox One با رزولوشن ۹۰۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید