نحوه ثبت نام برای آزمایش نسخه بتای بروزرسانی جدید PS4 اعلام شد

۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۶

شرکت سونی برنامه جدیدی برای آزمایش نسخه جدید بروزرسانی PlayStation 4 آغاز کرده است. که در آن کاربران می‌توانند با ثبت‌نام در این برنامه، زودتر از سایر افراد به آزمایش بروز‌رسانی نسخه 3.0 بپردازند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید. 

بنا بر اطلاعاتی که از طریق PlayStation.Blog منتشر شده است این نسخه از بروزرسانی تغییرات و ویژگی های گسترده را با خود به همراه دارد و در اوایل سپتامبر میلادی (نیمه دوم شهریور) باید منتظر این نسخه از بروزرسانی باشیم. هم‌اکنون کاربرانی که می‌خواهند این بروزرسانی را زودتر از سایر افراد تجربه کنند، باید به این لینک مراجعه کرده و در این برنامه ثبت نام کنند. البته شما این کار را از طریق خود کنسول نیز می‌توانید انجام دهید.

برای ثبت نیز فقط  باید حساب PSN خود را وارد کرده و به سونی اعلام کنید که خواستار دریافت این بروزرسانی هستید. ولی با این کار نیز شما به طور حتمی به این بروزرسانی دسترسی پیدا نمی‌کنید زیرا طبق گفته سونی افراد زیادی به این بروزرسانی آزمایشی دست پیدا نمی‌کنند. هم‌چنین این شرکت از پذیرفته شدگان درخواست کرده تا یک حساب کاربری در PlayStation.Blog ایجاد کرده و آنان را از مشکلات این بروزرسانی آگاه سازند.

کسانی که این بروزرسانی دریافت می‌کنند در صورت نارضایتی و مشکلات فراوان می‌توانند به فریمور اصلی یعنی نسخه 2.57 بازگردنند. این که دوره آزمایشی به چه مدت طول خواهد کشید و چه زمان برای کاربران عادی منتشر خواهد شد معلوم نیست.

هنوز به طور قطعی معلوم نشده است که این نسخه از بروزرسانی چه ویژگی هایی را به این کنسول اضافه می‌کند. طبق شایعات موجود ما باید منتظر استریم بازی به طور مستقیم از طریق کنسول به شبکه یوتیوب، پشتیبانی از سرویس ویدیو توییتر و بخش جدیدی به نام انجمن باشیم.

نظرشما در مورد این نسخه از بروزرسانی و ویژگی های آن چیست؟! نظرات خود را با ما در اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید