عنوان Until Dawn هم اکنون به صورت Pre-Load در دسترس قرار دارد

۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۳

بله عنوان را درست خوانده اید، اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که بازی محبوب Until Dawn را به صورت دیجیتالی بر روی PlayStation 4 پیش خرید کرده اید، از هم اکنون می توانید این بازی را به صورت Pre-Load دریافت کنید.

اگر با سیستم Pre-Load آشنایی ندارید، می‌توانید با مطالعه متن زیر در رابطه با این ویژگی اطلاعات کسب کنید:

Pre-Load : اگر یک بازی را به صورت دیجتالی پیش خرید کرده باشید، به لطف این قابلیت می توانید آن را از چند روز (معمولا در PS4 دو روز و در Xbox One یک هفته) قبل از عرضه دانلود کنید تا در روز عرضه بتوانید بدون معطلی بازی را اجرا کنید. البته دانلود بازی قبل از عرضه به این معنا نیست که بازی هم قبل از عرضه قابل اجرا باشد و همانطور که مشخص است مجوز اجرای بازی پس از عرضه آن داده می‌شود.

پیش خرید بازی به قیمت ۵۹،۹۹ دلار جریان دارد و اگر شما از قبل این کار را کردید می توانید از هم اکنون این بازی را به صورت Pre-Load دانلود کنید. همچنین با پیش خرید Until Dawn از فروشگاه PS Store می‌توانید به دو شخصیت جدید در بازی دسترسی پیدا کنید. محتویات دیگری برای مزایای پیش خرید بازی در نظر گرفته شده است که پس از عرضه بازی اعلام خواهند شد.

عنوان Until Dawn در تاریخ ۲۵ آگوست ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۴) بر روی PlayStation 4 منتشر خواهد شد. بازی روایت ۸ دوست را دنبال می‌کند که در یک قله مرموز حبس شده اند و باید با دشمنان شیطانی آنجا برای حفظ جان خود مقابله کنند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید