اعلام حمایت از بازی قهرمان ما توسط چندی از گیمر های ایرانی

۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۵

تعدادی از گیمر های مطرح ایرانی از بازی We Need A Hero، نسخه ی خارجی بازی قهرمان ما در استیم حمایت کردند در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

 

این بازی ایرانی در سبک ماجرایی و اشاره کلیک توسط استودیو آنو تولید شده است. “قهرمان ما” پارسال برای پلتفرم PC منتشر شد و با توجه به پتانسیل بالای این بازی در Steam، آماده ورود به عرصه بازار جهانی شد. داستان بازی از این قرار است که آرامش شهر Big City دستخوش درگیری‌های یک پروفسور دیوانه شده و در فاضلاب زیر شهر اتفاقات عجیب و غریبی رخ داده است. مایعات فاضلاب تغییر قیافه داده و در شهر پراکنده شده‌اند. به صورت خیلی اتفاقی جکی لوله بازکن ساده و دست و پا چلفتی، درگیر این اتفاقات و موجودات عجیب و غریب که در حال پیشروی هستند، می‌شود.

 

 

کیوان جوادی (قهرمان بازی 2014 FIFA در جهان به نام WCG) :

قهرمان ما یک بازی ایرانی خیلی جالبه که میان گیم های Point and Click به استاندارد های جهانی بسیار نزدیکه من این بازی رو خیلی دوست دارم و فکر میکنم بتونه چراغ سبز رو از استیم بگیره.

 

 

شهریار شاکی (یکی از بزرگترین استارکرفت باز های ایران) :

من عقیده دارم ما باید از بازی های ایرانی خوب حمایت کنیم “قهرمان ما” شاید عالی و قابل قیاس با بازی های بزرگ نباشد. اما باید در نظر داشت که این بازی توسط یک تیم کوچک ساخته شده و در حد خودش بسیار خوب است. اینجانب به عنوان یک گیمر از این بازی حمایت میکنم.

 

علی اسفندیاری (مدیر سناریو تیم اول Dota2 در ایران) :

یادمه پارسال خبر این بازی رو دنبال میکردم همان اول که تریلر این گیم رو دیدم، فهمیدم که این بازی پتانسیل بالایی داره؛ من به این بازی خیلی امیدوارم. به همه ی بازیباز های ایرانی پیشنهاد میکنم به این گیم رای بدهند.

 

 

 

 


 

به بازی ایرانی قهرمان ما در Steam رای بدهید و علاوه بر حمایت از این بازی زیبا، یک نسخه ی کامل انگلیسی از آن را به صورت شانسی جایزه ببرید.

 

لینک صفحه برای رای دادن

ثبت مشخصات برای شرکت در قرعه کشی

کیک استارتر بازی

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید